Już dziś wicemistrz europejskich rozgrywek DH SC2 Masters Fall rozpocznie zmagania w ramach finałów sezonu. Clement „Clem” Desplanches w rozgrywkach grupowych podejmie Rogue, SpeCiala oraz Probe.

W środowy wieczór jeden z europejskich kolosów StarCrafta II obwieścił swój sukces – Reynor wywalczył awans z pierwszego miejsca w grupie. Dziś natomiast na polu bitwy zobaczymy zawodnika, który w ostatnich dniach rywalizował z Włochem niczym równy z równym – Clementa „Clema” Desplanchesa. Czy zobaczymy kolejnego reprezentanta Starego Kontynentu w play-offach finałów sezonu DH SC2 Masters Fall?

Osiemnastoletni reprezentant Team Liquid z całą pewnością trafił do jednej z lżejszych grup, o ile można tak nazwać rywalizację przeciwko Rogue'owi, SpeCialowi oraz Probe'owi. Pretendentem do awansu z pierwszego miejsca jest zdecydowanie dwukrotny mistrz Intel Extreme Masters Katowice, jednak Francuz jest w stanie zaskoczyć. Świetną dyspozycję w matchupie Terran kontra Zerg pokazał w minionych zawodach dedykowanych Europie, gdzie dwukrotnie mierzył się z zajmującym pierwsze miejsce w rankingu Aligulac przedstawicielem Team QLASH.

Polską transmisję ze spotkań poprowadzi Igor „Indy” Kaczmarek na swoim kanale w serwisie Twitch.TV.