Kim „Classic” Doh-woo zatriumfował w trakcie pierwszego w 2019 roku GSL Super Tournament. Zwycięstwo Protossa spod szyldu Mkers zostało nagrodzone równowartością przeszło 8 tysięcy dolarów.

Dwudziestego pierwszego kwietnia zakończono zmagania w ramach pierwszego GSL Super Tournamentu w 2019 roku. Po trzech dniach rozgrywek z najlepszymi zawodnikami Korei Południowej, na najwyższym szczeblu podium uplasował się przedstawiciel Mkers, Kim „Classic” Doh-woo. Zwycięstwo Protossa zostało nagrodzone równowartością przeszło 8 tysięcy dolarów.

Classic do omawianego turnieju dostał się na drodze zaproszenia, które otrzymał w ramach uznania za znalezienie się w finale minionego Global StarCraft II League. Na drodze do zwycięstwa Kim Doh-woo pokonał takich zawodników jak Eo „soO” Yoon-soo czy Kim „sOs” Yoo-jin. W najważniejszym spotkaniu jego umiejętnościom uległ Koh „GuMiho” Byung-jae.

Zaskoczeniem zawodów była jednak dyspozycja wielokrotnego mistrza GSL, Cho „Maru” Seong-ju. Terran spod szyldu Jin Air Green Wings zakończył zmagania już w swoim pierwszym meczu, gdzie został zmuszony do uznania wyższości Kim „Stats” Dae-yeob.