zamknij stream Stream

ASUS ROG MASTERS

Live your esports dream

pula nagród turnieju

$500,000 usd

rog masters

Kibicuj z nami!

Wielkie Finały 7 – 10 grudnia 2017
Kuala Lumpur, Convention Center

szczegółowe

informacje

Rog masters 2017

światowy turniej

W tym roku, od czerwca do listopada, dzieje się nowy rozdział epickiej historii ROG MASTERS. W 2017 roku transkontynentalny turniej obejmie ponad 30 krajów, odkrywając talenty i definiując na nowo najlepsze składy CS:GO i Doty 2. Najlepsze teamy podzielą się nagrodą w wysokości pół miliona dolarów – 250 000 dla każdej gry. Prezentujemy Wam przegląd turnieju. Zwiększając w imponujący sposób zasięg wydarzenia, struktura tegorocznej edycji zmieniła się, aby dostosować się do zadowolenia potrzeb profesjonalnych graczy jak i tych początkujących.

Tegoroczny ROG MASTERS obejmie świat w czterech fazach:

 

faza 1: otwarte kwalifikacje

Zaczynając od USA, przez Filipiny, Peru, Niemcy i wiele innych krajów, a na Polsce kończąc. Fala otwartych kwalifikacji zaczęła się z początkiem czerwca i obejmie ponad 30 państw, a regiony APAC, EMEA i Ameryki będa miały swoje własne otwarte kwalifikacje online.

EMEA (Europa, bliski wschód i Afryka)

  • 10 otwartych kwalifikacji dla Niemczech, Francji, Polski, Rosji, Hiszpanii, krajów nordyckich, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Rumunii i państw Beneluxu.
  • 1 otwarte regionalne kwalifikacje dla EMEA (2 sloty)
  • 12 drużyn z każdej gry awansuje do fazy drugiej – regionalnych kwalifikacji

 

faza 2: regionalne kwalifikacje

Teraz APAC, EMEA i Ameryki będą miały rundę kwalifikacji online, w których udział wezmą te drużyny, którym powiodło się w fazie pierwszej. Ten etap nie odbywa się tylko w Chinach.

EMEA

  • 12 krajowych drużyn bierze udział w eliminacjach z jednej z dwóch gier
  • 1 zwycięzca awansuje do fazy trzeciej: finałów regionalnych

 

faza 3: regionalne finały

W fazie 3 każdy z czterech regionów organizuje turniej offline. Będzie to okazja do zgromadzenia graczy, którzy świeżo po zwycięstwie w kwalifikacjach regionalnych będą mieli okazję do zmierzenia się z ich rywalami – profesjonalnymi teamami zaproszonymi na regionalne finały. Z potężną pulą nagród 500 000 dolarów, trzecia faza jest zdecydowanie tą, która przyciągnie najlepszych graczy ze sceny Doty 2 i CS:GO.

EMEA

  • 8 teamów na grę (7 zaproszonych profesjonalnych teamów + 1 zwycięzca regionalnych kwalifikacji)
  • 2 teamy z każdej gry awansują do wielkiego finału.

 

faza 4: wielki finał

Rozstrzygające mecze odbędą się w listopadzie; najlepsi z najlepszych teamów z CS:GO i Doty 2 zmierzą się w wielkim finale. 6 teamów z każdej gry weźmie udział w turnieju, którego struktura jest taka sama dla CS:GO i Doty 2. Przygotujcie się – stawka jest ogromna. Tym razem, tytuł zwycięzców ROG MASTERS naprawdę będzie zaszczytem.

 

Upewnij się, że zapoznałeś się z rog-masters.com. Podążaj za swoimi esportowymi marzeniami.

Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Intel Logo, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi i Xeon Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation w U.S.A. i w innych krajach.