zamknij stream Stream

Redakcja

Kim jesteśmy?

ESPORT Now! to całkowicie nowy projekt, który zrzesza profesjonalistów powiązanych ze światem sportów elektronicznych. Nie skupiamy się tylko i wyłącznie na dwóch czołowych grach, jak i topowych wydarzeniach - oczywiście informacji w tym zakresie nie zabraknie, jednak chcemy również promować mniejsze, lokalne turnieje oraz zapewnić fanom mniejszych pod względem popularności produkcji stały dopływ informacji.

Krzysztof Skoczylas

REDAKTOR NACZELNY

Wcześniej sprawował tą funkcję na portalu PlayBoard.eu. Pełnił również rolę administratora ESL, natomiast obecnie zarządza projektami w agencji marketingowo-eventowej FantasyEXPO.

Michał Perkowski

Michał Perkowski

SZEF SEKCJI

Na portalu ESPORT NOW pełni funkcję szefa sekcji Counter-Strike: Global Offensive, od kilku lat interesuje się zagraniczną sceną i "smaczkami" dotyczącymi drużyn i ich funkcjonowania w świecie esportu.

Mikołaj Bryła

SZEF SEKCJI

Swoją przygodę z dziennikarstwem esportowym zaczynał od PlayBoard.eu. Po kilku miesiącach dołączył do redakcji ESPORT NOW i trwa w niej do dziś. Wcześniej zajmował się pisaniem o piłce nożnej. Pasjonat gier i dobrego jedzenia.

NASI AUTORZY

Olaf Ostrowski

REDAKTOR DZIAŁU CS:GO

Bartosz Tybor

Felietonista

Patryk Procyk

REDAKTOR DZIAŁU CS:GO

Sławek Ptasiński

REDAKTOR DZIAŁU HS

Krzysztof Ernest

REDAKTOR DZIAŁU CS:GO

Monika Kulig

REDAKTOR DZIAŁU DOTA 2

Damian Dąbrowski

REDAKTOR DZIAŁU CS:GO

Daniel Hudoń

REDAKTOR DZIAŁU SC II

REKRUTACJA

Napisz do nas! Może akurat właśnie Ciebie poszukujemy!