Team ESCA Gaming zdecydowało się rozstać ze swoim składem Rainbow Six Siege. Zespół dopiero co zakończył finały Polish Masters, na których zajął  4. miejsce.

Hunt i spółka zostali zakontraktowani przez Team ESCA Gaming na początku maja. Wcześniej występowali pod nazwą Amba Fatima. Po dołączeniu do organizacji ich szeregi zasilił brytyjski trener Elitez, który bardzo pomógł drużynie.  Zespół w dobrym stylu wszedł w fazę zasadniczą Polish Masters. Ostatecznie zakończył ją na 4. miejscu i zagwarantował sobie awans do play-offów.

Finały Polish Masters nie poszły jednak po myśli ekipy Groone’a. Ta na start przegrała w nich z Invicta Gaming, mimo że po pierwszej mapie wygrywali 1 do 0. W meczu dolnej drabinki historia zatoczyła koło. ESCA ponownie wysunęła się na prowadzenie,  ale ostatecznie musiała uznać wyższość swoich rywali z PACT.

Trudno powiedzieć, dlaczego organizacja zdecydowała się rozstać ze swoim składem. Wynik na mistrzostwach Polski z pewnością mógł zadowalać włodarzy, a sama gra drużyny mogła napawać optymizmem co do przyszłości. Mimo wszystko zawodnicy rozstają się ze swoim pracodawcom w dobrych relacjach. W dodatku nadal zamierzają grać razem, ale już bez Eliteza.

  • Nikolas „Hunt” Kaločai
  • Jan „Groone” Voják
  • Aleksander „A7s0n” Filipczuk
  • Adam „Drxw” Drewnowski
  • Jan „Malczyn” Małczyński