Szymon „Saves” Kamieniak zasila szeregi nowej organizacji. Od teraz Polak reprezentować będzie barwy Teamu Secret, gdzie wypełni jeden z wakatów w składzie po odejściu Pacbulla oraz Gomfiego.

Saves to gracz, który przez ostatnie lata dostarczał masę emocji polskim kibicom Rainbow Six: Siege. 22-latek był jedynym zawodnikiem reprezentującym biało-czerwone barwy na turniejach pokroju Six Invitational, czy rangi Major. W marcu przygoda Szymona z jego dotychczasową drużyną – NAVI dobiegła jednak końca. Przez następne trzy miesiące Polak pozostawał wolnym agentem, aż do tego tygodnia, gdy Kamieniak zaprezentowany został jako nowy gracz Teamu Secret.

22-letni Polak pożegnał się z NAVI tuż po Mistrzostwach Świata w Rainbow Six Siege w Sztokholmie, które zdecydowanie nie poszły po myśli reprezentantów Natus Vinccere. Ci zakończyli zmagania na Six Invitational 2022 na 13-16. miejscu. Saves  w barwach ukraińskiej organizacji osiągnął jednak przez minione lata wiele innych spektakularnych sukcesów. Jednym z nich było zwycięstwo w 10. sezonie ESL Pro League.

Teraz tak jak już wspominaliśmy przyszedł czas na kolejny rozdział w karierze Savesa. Polak przez najbliższe miesiące reprezentować będzie barwy Teamu Secret, w którego składzie uzupełnił jeden z wakatów po odejściu Pacbulla oraz Gomfiego. Wraz z Kamieniakiem roster europejskiej organizacji kompletuje Savage.

  • Finland Alex „SlebbeN” Nordlund
  • Ireland Keenan „Keenan” Dunne
  • United Kingdom Luke „Kendrew” Kendrew
  • Portugal Lucas „Savage” Alves
  • Poland Szymon „Saves” Kamieniak