Mistrzowie Polski w grze Rainbow Six Siege – PACT dostali bezpośrednie zaproszenie na turniej DreamHack Winter 2018.

Organizacja PACT ostatnio może pochwalić się coraz większymi sukcesami. Ich dywizja Counter-Strike: Global Offensive wywalczyła sobie tytuł Wicemistrza Polski ulegając w finale Team Kinguin. Natomiast drużyna Rainbow Six Siege stanęła na najwyższym miejscu podium w Master League Season 1, pokonując w finale Invicta Gaming, udowadniając że są najmocniejszą drużyną na naszym podwórku.

To właśnie dokonania tej drugiej dywizji zostały docenione przez organizatorów wydarzenia DreamHack Winter 2018. Podopieczni Marcina Kurzawskiego dostali bezpośrednie zaproszenie do turnieju, w którym będą walczyli o pulę nagród równą $50,000. Rozgrywki te odbędą się w Jönköping w dniach 30 listopada – 2 grudnia. Łącznie zobaczymy tam aż szesnaście zespołów, z czego cztery zostaną wyłonione z kwalifikacji „bring-your-own-computer”.

Zespół PACT w Szwecji wystąpi w swoim pełnym składzie, czyli Luke'iem „Kendrew” Kendrew, którego nie mogliśmy zobaczyć w meczach w ramach Master League Season 1, ze względu na wymóg w pełni polskich składów.