PACT po raz pierwszy pojawiło się na turnieju międzynarodowym, lecz jego początek nie należy do szczęśliwych.

Polacy stali przed ciężkim zadaniem. Ich pierwszym przeciwnikiem była drużyna składająca się z fundamentu składu ex-Millenium z dodatkiem dwóch niesamowicie utalentowanych zawodników – Alphama oraz UUNO.

Walka rozpoczęła się na mapie Coastline, gdzie zobaczyliśmy niesamowicie wyrównaną grę, a mecz zakończył się dopiero wynikiem 8:7 z korzyścią dla europejskiej formacji. Zdecydowanie o przegranej PACT zadecydowały dwie pierwsze rundy, w których mimo wejścia na bombsite nie mieli ładunku rozbrajającego i przegrali przez upływ czasu. Na Border ekipa z Polski wykonała fenomenalny powrót z wyniku 4:1, kończąc ostatecznie 5:7 i remisem w mapach. Spotkanie rozstrzygnął Clubhouse, w której zawodnicy PACT zostali całkowicie zdominowani. Nie byli w stanie przeprowadzić ani jednego skutecznego ataku, gdzie zazwyczaj brakowało im dobrego wykończenia rundy.

Jutro PACT będzie walczyć o utrzymanie się w turnieju, a ich przeciwnikiem będzie Minigolfgutta lub Spacestation. Mecz zaplanowany jest na godzinę 13:40. Przypomnijmy, że DreamHack Open Winter 2018 to turniej, w którego puli znajduje się $50.000. Dodatkowo najlepsza ekipa zapewni sobie udział w wydarzeniu Six Invitational 2019.