Dywizja Rainbow Six: Siege organizacji PACT odpada z turnieju DreamHack Winter 2018 po porażce w ćwierćfinale.

Ekipa PACT po raz pierwszy wystąpiła na międzynarodowym turnieju LAN-owym. Trafili do jednej grupy ze Spacestation Gaming, drużyną która zajęła czwarte miejsce w sezonie zasadniczym amerykańskiej Pro Leauge, LeStream Esports, składzie złożonym na fundamencie ex-Millenium oraz wyłonionym z kwalifikacji Minigolfgutta.

Polacy w swoim debiucie na DreamHacku prowadzili bardzo wyrównany pojedynek z LeStream, w którym ostatecznie musieli uznać wyższość przeciwnika. Następnie otrzymali walkower od Minigolfgutta, dzięki czemu mogli zrewanżować się oponentom z pierwszego starcia. Szymon „Saves” Kamieniak i spółka nie zaprzepaścili swojej szansy i tym razem nie pozostawili przeciwnikom żadnych szans na drugiej i trzeciej mapie.

W ćwierćfinale przyszło im się zmierzyć z rosyjskim Team Empire, które wygrało grupę B. Niestety tym razem rywale okazali się zdecydowanie zbyt silni. PACT poległo na Consulate nie wygrywając ani jednej rundy, a następnie oddali Oregon wynikiem 7:5. Polacy wzbogacili się o $1.000 oraz pierwszy występ na międzynarodowym turnieju.

Dziś dowiemy się kto zostanie mistrzem DreamHack Winter 2018. O godzinie 11:00 wystartuje pierwszy półfinał, a wieczorem wyłoniona zostanie ekipa, która do swoich kieszeni schowa $25.000 oraz zaproszenie na Six Invitational 2019.