PACT, czyli organizacja głównie kojarzoną z grą CS:GO, otwiera się na nowe horyzonty, przyjmując pod swoje barwy dobrze prosperujący skład w grze Rainbow Six: Siege.

PACT do niedawna był kojarzony głównie na scenie CSa oraz Fortnite. Teraz Marcin „Padre” Kurzawski i spółka planują wejść w nowy rynek, jakim jest zdecydowanie Rainbow Six: Siege. Nowy skład polskiej organizacji reprezentował do niedawna barwy TrainHard eSport, pod którymi udało im się awansować play-offów Challenger League Season 8. Zawodników w nowych koszulkach będziemy mogli oglądać już w ten weekend, kiedy to w Warszawie, w nowym esportowym studio telewizji Polsat,  podczas finałów Masters League zmierzą się w walce o 20 tysięcy złotych. 

Jako PACT mamy bardzo duże ambicje i celujemy w sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Nasza nowa dywizja Rainbow Six rywalizuje na poziomie Europejskim i był to dla nas decydujący argument, aby na nich postawić. Grają w Challenger League, a już niedługo mamy nadzieję, że pojawią się na międzynarodowych LANach. Sama scena Rainbow Six dynamicznie się rozwija, cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz jest wspierana przez twórcę gry. Widzimy potencjał w tym składzie, aby sporo na niej namieszać

                                                                                                                                        – Jędrzej Smaruj, menadżer PACT

Skład dywizji PACT Rainbow Six:

  • Poland Oskar „Magic” Skowronek 
  • Poland Darek „Derius” Sokołowski 
  • Poland Norbert „Deep” Świątek 
  • Poland Szymon „Saves” Kamieniak 
  • United Kingdom Luke „Kendrew” Kendrew