Organizacja Natus Vincere wchodzi na scenę Rainbow Six Siege. Przyjmuje pod swoje skrzydła niemiecki skład, znany dotychczas spod bandery Mock-it Esports.

Organizacja Natus Vincere posiadająca reprezentantów w takich tytułach jak Dota2, CS:GO, PUBG, Fortnite i Paladins wykonują kolejną ekspansję. Inwestują w scenę Rainbow Six Siege pozyskując niemiecki skład występujący dotychczas pod banderą Mock-it Esports.

Ich nowa drużyna rywalizuje w ścisłej topce europejskiej sceny. Pojawili się na takich turniejach jak DreamHack Winter 2018, czy Six Invitational 2019, gdzie walczyli o pulę nagród równą $2.000.000. Dodatkowo cyklicznie występują w dziewiątym sezonie Pro League.

Obserwujemy scenę Rainbow Six Siege już od dłuższego czasu – jest to świetny przykład jak znakomita dziedzina esportowa powstała z po prostu dobrej gry. Naprawdę podoba nam się to jakie decyzje podejmuje Ubisoft.

Dołożymy naszych starań aby stworzyć efektywną drużynę, która będzie walczyć na równych warunkach z najlepszymi zespołami o trofea największych turniejów i to w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo chciałbym podziękować zarządowi Mock-it Esports za profesjonalizm podczas negocjacji.

Witajcie w żółto-czarnym obozie.

 – powiedział Yevhen Zolotarov, dyrektor generalny Natus Vincere

Organizacja poinformowała, że finalny skład zostanie ogłoszony w momencie zamknięcia okna transferowego, czyli 3 marca.