Dywizja Rainbow Six Siege organizacji Actina PACT wciąż ma szansę na wywalczenie sobie awansu na turniej Six Invitational 2019.

Turniej Six Invitational 2019 to zdecydowanie jeden z najbardziej prestiżowych turniejów na scenie Rainbow Six Siege. W puli nagród tego wydarzenia znajduje się okrągły milion dolarów, a szansę na zdobycie chociaż części z nich mają zawodnicy spod bandery Actina PACT. Ekipa deepa obecnie jest w fazie przebudowy drużyny. Fundamentem składu pozostali oprócz deepa – Saves oraz Kendrew. Wczoraj mogliśmy ich zobaczyć ze Sparxo oraz Panixem, który reprezentował barwy PENTA Sports.

Podopieczni Marcina „padre” Kurzawskiego kontynuują walkę w kwalifikacjach. Wczoraj zmagania rozpoczęli od przegranej na ekipę oui oui, która zdominowała swoich przeciwników w kwalifikacjach. Następnie udało im się wygrać z ENCE eSports, z którymi nieraz mierzyli się w Challenger League. Ich dzisiejszym pierwszym przeciwnikiem będzie francuskie Team Vitality, które ostatnio dokonało zmian kadrowych, wymieniając dwójkę zawodników. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00.