Dywizja Rainbow Six Siege organizacji Actina PACT zdecydowała się na zmiany w składzie odsuwając dwóch graczy.

Luke „Kendrew” Kendrew i Szymon „Saves” Kamieniak zostają odsunięci od głównego składu Rainbow Six Siege w Actina PACT. W oficjalnym oświadczeniu niestety nie dowiemy się jaki jest oficjalny powód tej decyzji, jednak znane są już osoby, które ich zastąpią.

Zawodnicy Actina PACT pod koniec ubiegłego roku wywalczyli sobie tytuł Mistrza Polski R6S, 3 miejsce w Challenger League oraz wystąpili w ćwierćfinale DreamHack Winter 2018. Jednak nowy rok nie rozpoczął się dla nich zbyt szczęśliwie. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć, że drużyna prowadzi testy, próbując grać z zawodnikami z Polski oraz zza granicy. W kwalifikacjach do Six Invitational 2019 pod banderą Actina PACT mogliśmy zobaczyć byłych zawodników PENTA Sports oraz Le Stream Esports. Jednak żaden z nich nie zagościł na dłużej.

Jak podano w oficjalnym oświadczeniu, na wzór innych dywizji, skłas Actina PACT będzie w pełni polski. Jednak organizacja jeszcze nazwisk, choć zapewnia, że nowy zespół zobaczymy w nadchodzącym sezonie Challenger League.