Patryk „Bruksel” Kopecki i Mateusz „MOORPHEUS” Ludwig zajmują 8 miejsce w rozgrywkach FACEIT PUBG Showdown

Po emocjonujących pojedynkach i 5 rozgrywkach na mapie Erangel, duet zawodników z Izako Boars zajmuje 8 miejsce i tym samym inkasuje na swoje konto 100$. Jak sami wskazują, nie był to ich najlepszy występ, ale teraz skupiają się na jutrzejszym występie w kwalifikacjach do Contenders League.
Jak pisze Patryk „Bruksel” Kopecki: „Zajmujemy 8 miejsce i zgarniamy 100$. Niestety, 4 słabe gry i jedna dobra, mało aut, słabe strefy, nie za dobra gra z naszej strony. Jutro pierwszy dzień otwartych kwalifikacji do Contenders League. GG”.  Natomiast Mateusz „MOORPHEUS” Ludwig dziwi się, że dwa pierwsze mecze nie zostały powtórzone, krótko podsumowując występ w FACEIT PUBG Showdown słowami: „Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, gdzie dwie pierwsze gry są rozgrywane bez opóźnienia na streamie i żadna z nich nie jest powtórzona”.
Cały turniej padł łupem francuskiego Supremacy i to oni zgarnęli sumę 4 tysięcy dolarów. Pozostałe polskie ekipy- 4Quid Silver i CrazyBoyz zajęły odpowiednio 16 i 17 miejsce.