Ta aktualizacja to prawdziwy game changer, a PUBG Corp. naprawdę się postarało!

Twórcy przede wszystkim chwalą sie, że wysłuchaniem próśb graczy o większy wybór przedmiotów do nabycia za PB, w związku z czym oprócz dodawania w przyszłości kolejnych przedmiotów za PB, wprowadzą też nowe możliwości zdobywania waluty w misjach zaopatrzenia przetrwania.

Nowym pojazdem wprowadzonym na pole bitwy jest BRDM-2! Występuje wyłącznie w zrzutach wzywanych pistoletem sygnałowym na wszystkich mapach. Zastępuje opancerzonego UAZ-a.
Cechy:

  • Łącznie BRDM-2 ma 2500 PŻ – dwa razy więcej niż UAZ – a jego czterech wielkich i trwałych kół nie da się uszkodzić.
  • Jest to potężny pojazd opancerzony, który zatrzymuje kule, a także granaty i obrażenia od czerwonej strefy.
  • BRDM-2 to pojazd wodno-lądowy, mogący poruszać się pod wodą, ale gracze nie mogą prowadzić ostrzału z jego wnętrza.
  • Prędkość maksymalna w wodzie wynosi 22 km/h, a na drodze 102 km/h.

Deagle dołącza do arsenału dostępnych broni w PUBG! Deagle to krótka broń palna o dużej prędkości wylotowej, zadająca największe obrażenia wśród pistoletów. Będzie się pojawiać na wszystkich mapach w PUBG. Zadaje do 62 punktów obrażeń i może korzystać z celowników kolimatorowych i holograficznych, różnych magazynów oraz wskaźnika laserowego. Ponadprzeciętne wśród pistoletów obrażenia i prędkość wylotowa, wiążą się z trudniejszym do opanowania odrzutem. Deagle strzela pojedynczymi strzałami, a standardowy magazynek mieści 7 nabojów .45 ACP. W rozszerzonym magazynku mieści się 10 nabojów.

@PUBG

Najważniejszą zmianą w grze jest wprowadzenie ledge grab, który daje możliwość poruszania się nowymi ścieżkami. Od teraz możecie złapać się skraju dachu, ogrodzenia czy przeszkody do 2.5 metra wysokości, czym kompletnie zaskoczycie przeciwnika! Aby się chwycić, wystarczy najpierw skoczyć. a następnie dalej trzymać wciśnięty klawisz odpowiedzialny za skok lub wcisnąć ten klawisz w odpowiednim momencie, kiedy postać jest w powietrzu i zbliża się do miejsca docelowego. Można też anulować ruch chwytania się półki po aktywacji i upaść na ziemię w ten sam sposób co przy anulowaniu przeskoku czy wspinania się.

@PUBG

Od teraz możecie też używać komend radiowych! W grze z użytkownikami z różnych części świata w duecie i oddziale, lub z użytkownikami bez dostępu do czatu głosowego, trudno było o ustalenie długoterminowej strategii przy użyciu bliskiej komunikacji pomiędzy członkami drużyny. Żeby rozwiązać ten problem, wprowadzono wiadomości radiowe, które ułatwią i przyspieszą komunikację w drużynie na potrzeby rozgrywki strategicznej.

Skupiliśmy się na najważniejszych zmianach jakie wprowadza aktualizacja, jeśli jesteście ciekawi wszystkich nowości, znajdziecie je tutaj