Nowe pojazdy, pistolet sygnałowy – co jeszcze przygotowali dla nas twórcy w aktualizacji oznaczonej numerem 26?

Znudziliście się już oklepanym i wysłużonym UAZ-em, który występował na każdej mapie? Oto „nowiuśka” Zima, która jest wzorowana na samochodzie Lada Niva! Dostępna będzie wyłącznie na Vikendi i zastąpi radzieckiego wszędołaza. Jak piszą twórcy, zaśnieżone równiny Vikendi nadal nie będą łatwe do pokonania, ale Zimą z napędem 4×4 jeździ się znacznie lepiej niż innymi pojazdami. Pomimo tego, że pojazd jest wolniejszy od innych, nadrabia to wytrzymałością.
Dotrzymano obietnicy odnośnie motocykla śnieżnego. Dzisiaj z Vikendi znikają zwykłe motocykle, a zastępuje je właśnie motocykl śnieżny. Uważajcie jednak! Snow bike jest znacznie szybszy i zwrotniejszy niż skuter śnieżny, ale też mniej wytrzymały.

@PUBG

Pistolety sygnałowe znane z niestandardowych rozgrywek są teraz dostępne w meczach publicznych. Znajdziecie je na wszystkich mapach, a ich częstotliwość pojawiania się została dostosowana do każdej z lokacji. Po uwagach ze strony społeczności twórcy zdecydowali, że narzędzie do wzywania zrzutów, będzie aktywne od drugiej, niebieskiej strefy!
Gdy gracz odda pomyślny strzał z pistoletu sygnałowego, wyświetli się nowy komunikat systemowy i żółta ikona, która będzie sygnalizować zrzut na mapie. Jeśli jednak „falre gun” zostanie użyty poza bezpieczną strefą w celu wezwania opancerzonego UAZ-a, na mapie nie pojawi się żaden komunikat.

@PUBG

Sezon 2 systemu tytułów przetrwania zbliża się ku końcowi, który zaplanowano na luty 2019. Deweloperzy jednak zdecydowali się na przedłużenie tego okresu do 20 marca, tak aby gracze mogli odebrać jeszcze więcej nagród. Gratyfikację za drugi sezon otrzymają gracze, którzy uzyskali co najmniej tytuł „Nowicjusza”. Pamiętajcie – im wyższy tytuł, tym lepsze nagrody zostaną wam przyznane, które otrzymacie wraz z rozpoczęciem nowego sezonu.

@PUBG

Do PUBG wprowadzono liczne zmiany polepszające odczucia z rozgrywki, zaktualizowano też interfejs i zadbano o komfort użytkownika i jego sprzętu pod względem wydajności. Ulepszono system powtórek i poprawiono liczne błędy. Jeśli jesteście ciekawi wszystkich informacji dotyczących aktualizacji 26, to szczegóły znajdziecie tutaj.