PGL Major Antwerp 2022

Poniedziałek, 9 maja:

  • 12:00 – France Vitality 16:1 United States Complexity (BO1)
  • 12:00 – 🇽🇰 Bad News Eagles 16:14 Turkey Eternal Fire (BO1)
  • 13:15 – European Union G2 16:6 United States Liquid (BO1)
  • 13:15 – Russian Federation forZe 16:9 Australia Renegades (BO1)
  • 14:30 – Denmark Astralis 16:2 Mongolia IHC (BO1)
  • 14:30 – Brazil Imperial 6:16 Russian Federation Spirit (BO1)
  • 15:45 – Brazil MIBR 14:16 Russian Federation Outsiders (BO1)
  • 15:45 – European Union ENCE 16:7 Argentina 9z (BO1)
  • 17:30 – European Union G2 Esports 19:17 Russian Federation Spirit (BO1)
  • 17:30 – Turkey Eternal Fire 16:2 Australia Renegades (BO1)
  • 18:45 – United States Complexity 16:13 Mongolia IHC (BO1)
  • 19:05 – Russian Federation forZe 16:7 🇽🇰 Bad News Eagles (BO1)
  • 19:30 – European Union ENCE 16:6 Russian Federation Outsiders (BO1)
  • 19:30 – Brazil Imperial 16:10 United States Liquid (BO1)
  • 20:45 – Denmark Astralis 8:16 France Vitality (BO1)
  • 20:45 – Brazil MIBR 16:14 Argentina 9z (BO1)

Wtorek, 10 maja:

  • 12:00 – Russian Federation Team Spirit 16:11 Turkey Eternal Fire (BO1)
  • 12:00 – 🇽🇰 Bad News Eagles 16:12 Brazil Imperial (BO1)
  • 13:15 – Denmark Astralis 16:13 Brazil MIBR (BO1)
  • 13:15 – United States Complexity 9:16 Russian Federation Outriders (BO1)
  • 14:30 – France Vitality 2:1 Russian Federation forZe (BO3)
  • 14:30 – Australia Renegades 0:2 Mongolia IHC (BO3)
  • 17:45 – United States Liquid 2:0 Argentina 9z (BO3)
  • 18:45 – European Union ENCE 1:2 European Union G2 Esports (BO3)

Środa, 11 maja:

  • 12:00 – Denmark Astralis 0:2 Russian Federation Spirit
  • 12:00 – Brazil Imperial 2:1 Mongolia IHC
  • 14:30 – Russian Federation forZe 1:2 Russian Federation Outsiders
  • 15:45 – United States Complexity 0:2 United States Team Liquid
  • 18:15 – European Union ENCE 2:0 🇽🇰 Bad News Eagles
  • 18:30 – Brazil MIBR 2:0 Turkey Eternal Fire

Czwartek, 12 maja:

  • 12:00 – Denmark Astralis 0:2 United States Liquid
  • 15:45 – 🇽🇰 Bad News Eagles 2:1 Brazil MIBR
  • 19:30 – Russian Federation forZe 0:2 Brazil Imperial
Lp.DrużynaBilans
1.Team Vitality3-0
-G2 Esports3-0
3.Team Spirit3-1
-Outsiders3-1
-ENCE3-1
6.Team Liquid3-2
-Bad News Eagles3-2
-Imperial3-2
9.forZe2-3
10.MIBR2-3
11.Astralis2-3
12.Eternal Fire1-3
13.Complexity1-3
14.IHC1-3
15.9z0-3
16.Renegades0-3

Harmonogram

Sobota, 14 maja:

  • 12:00 – Denmark Heroic 16:11 United States Team Liquid (BO1)
  • 12:00 – Denmark Copenhagen Flames 16:14 🇽🇰 Bad News Eagles (BO1)
  • 13:15 – Sweden NIP 16:4 France Vitality (BO1)
  • 13:15 – Russian Federation Cloud9 16:12 Russian Federation Outsiders (BO1)
  • 14:30 – European Union FaZe 8:16 European Union ENCE (BO1)
  • 14:30 – Brazil FURIA 12:16 Russian Federation Team Spirit (BO1)
  • 15:45 – Ukraine NAVI 19:17 European Union G2 Esports (BO1)
  • 15:45 – Germany BIG 16:11 Brazil Imperial (BO1)
  • 18:00 – Denmark Heroic 12:16 Russian Federation Spirit (BO1)
  • 18:00 – France Vitality 8:16 Russian Federation Outsiders (BO1)
  • 19:15 – Denmark Copenhagen Flames 16:8 European Union ENCE (BO1)
  • 19:15 – European Union FaZe 16:4 🇽🇰 Bad News Eagles (BO1)
  • 20:30 – Ukraine NAVI 16:8 Germany BIG (BO1)
  • 20:30 – Brazil FURIA 16:9 United States Team Liquid (BO1)
  • 21:45 – United States Cloud9 14:16 Sweden Ninjas in Pyjamas (BO1)
  • 21:45 – European Union G2 Esports 16:12 Brazil Imperial (BO1)

Niedziela, 15 maja:

  • 12:00 – Denmark Heroic 19:17 European Union G2 Esports (BO1)
  • 12:00 – European Union ENCE 16:8 Russian Federation Outsiders (BO1)
  • 13:15 – Russian Federation Cloud9 8:16 European Union FaZe Clan (BO1)
  • 13:15 – Germany BIG 10:16 Brazil FURIA (BO1)
  • 14:30 – Russian Federation Team Spirit 2:1 Denmark Copenhagen Flames (BO3)
  • 14:30 – France Vitality 2:0 United States Liquid (BO3)
  • 18:15 – Ukraine NAVI 2:1 Sweden NIP (BO3)
  • 18:15 – 🇽🇰 Bad News Eagles 0:2 Brazil Imperial (BO3)

Poniedziałek, 16 maja:

  • 12:00 – Denmark Copenhagen Flames 1:2 European Union FaZe Clan
  • 12:00 – Germany BIG 1:2 France Team Vitality
  • 15:45 – Sweden Ninjas in Pyjamas 2:0 Brazil FURIA
  • 15:45 – European Union G2 Esports 2:1 Russian Federation Outsiders
  • 17:30 – European Union ENCE 2:1 Denmark Heroic
  • 19:30 – Russian Federation Cloud9 1:2 Brazil Imperial

Wtorek, 17 maja:

  • 12:00 – Denmark Heroic 2:1 France Vitality
  • 15:45 – Brazil FURIA 2:1 European Union G2 Esports
  • 19:30 – Brazil Imperial 0:2 Denmark Copenhagen Flames
Lp.DrużynaBilans
1.Team Spirit3-0
-Natus Vincere3-0
3.FaZe Clan3-1
-Ninjas in Pyjamas3-1
-ENCE3-1
6.Heroic3-2
-FURIA3-2
-Copenhagen Flames3-2
9.Imperial2-3
10.G2 Esports2-3
11.Team Vitality2-3
12.Cloud91-3
13.Outsiders1-3
14.BIG1-3
15.Bad News Eagles0-3
16.Team Liquid0-3