Po pięciu tygodniach zmagań w ramach Paladins Premier League przyszedł czas na finały LANowe. Obydwa regiony spotkają się w walce o miano najlepszej drużyny z ligi PPL.

Finały Paladins Premier League odbędą się w dniach 16-19 listopada. Wszystkie dziesięć drużyn, które przez ostatnie pięć tygodni zmagało się w lidze, wystartuje w turnieju. O pozycji w drabince zadecydowały obecne wyniki.

Format turnieju jest bardzo prosty. Obowiązuje drabinka pojedynczej eliminacji, gdzie wszystkie mecze aż do finałowych oraz spotkania o trzecie miejsce, będą rozgrywane w formacie best-of-five. Te najważniejsze pojedynki będą rozgrywały się w best-of-seven. W czwartek 16 listopada będziemy mogli obejrzeć pierwsze trzy mecze z obydwóch regionów. Następnie w piątek zobaczymy najważniejsze rozgrywki – finał europejski oraz amerykański, a następnie mecz o trzecie miejsce i wielki finał. Każdy ze zwycięzców swojego okręgu zapewni sobie awans na Mistrzostwa Świata w Paladins.

Kwalifikacje Mistrzostwa Świata ruszą 18 listopada, a weźmie w nich udział 11 zespołów. Wśród nich będziemy mieli w pełni polską drużynę, grającą pod banderą Pompa Team. Dodatkowo w ekipie Gankstars mamy polski akcent – Skosasa. Oprócz czterech składów z PPL, w kwalifikacjach udział wezmą 4 najlepsze ekipy z Paladins Global Series. Na Worldsy awansuje ten, kto przebrnie przez półfinały.

Transmisja rusza codziennie o godzinie 17:00 czasu polskiego. Paladins Premier League jak zwykle będzie można obejrzeć wyłącznie na Facebooku, zaś kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Paladins dostępne będą również na Twitchu oraz YouTube.