DreamHack Winter coraz bliżej, a to oznacza, że przyszedł czas na poznanie obsady komentatorskiej na turniej Overwatch Championship. Nie da się ukryć, że nie ma żadnych zaskoczeń.

Do startu Overwatch Championship pozostały już niecałe dwa tygodnie. Wiemy już prawie wszystko na temat turnieju. Dużynami, które zobaczymy w walce od 25 listopada będą: Ninjas in Pyjamas, Misfits, Fnatic oraz compLexity Gaming. Kolejne cztery zespoły zostaną wyłonione w trakcie kwalifikacji. Kto jednak zajmie się komentarzem i analizą spotkań?

Prowadzącą będzie doskonale wam znana Soe „Soe” Gschwind-Penski. Wśród ekspertów zobaczymy Jasona Kaplana, Matta „MrX” Morello czy Roberta „Hexagrams” Kirkbride. Nie ma podziału na komentatorów i analityków, więc każdy z nich będzie mógł znaleźć się przy stole jak i komentować spotkanie. Oczywiście poza Soe, która zajmie się prowadzeniem turnieju. Pełna lista komentatorów i analityków:

Soe „Soe” Gschwind-Penski – prowadząca
Jason Kaplan – ekspert/komentator
Matt „MrX” Morello – ekspert/komentator
Robert „Hexagrams” Kirkbride – ekspert/komentator
Mitch „Ubershouts” Leslie – ekspert/komentator
Andrew „ZP” Rush – ekspert/komentator

W puli turnieju znajduje się aż 50.000 dolarów, więc jest o co walczyć. Mecze rozgrywane będą w formacie BO3 w grupach oraz BO5 w fazie playoff. Całość będzie transmitowana na kanale DreamHack Overwatch. Początek zmagań już 25 listopada.