Już dziś startuje czwarty turniej pojedynków jeden na jednego w Overwatch na platformie Fantasy Expo Challenge! Czy odważysz się zmierzyć z najlepszymi? Zapisy trwają do 17:00!

Turniej jeden na jednego startuje już dziś, a do końca zapisów pozostało bardzo mało czasu. Aby spróbować swoich sił wystarczy posiadać konto na platformie Fantasy Expo Challenge, a następnie przejść pod ten link. Zapisy trwają tylko do godziny 17:00, więc spieszcie się! Do wygrania w tym turnieju jest karta podarunkowa o wartości 20 euro, którą wykorzystać możecie w cyfrowym sklepie Blizzarda.

W pojedynku jeden na jednego najważniejsze są indywidualne umiejętności gracza. Nie trzeba uważać na resztę swojego zespołu czy zastanawiać się kiedy przeciwnicy zdobędą ultimate'a. Tutaj liczy się spryt i znajomość gry. Nie ma żadnych ograniczeń co do wyboru postaci co oznacza, że możecie wybrać swojego ulubionego bohatera i pokazać, że jesteście najlepszym zawodnikiem turnieju.

Transmisja z tego turnieju dostępna będzie na kanale ESPORT NOW na platformie twitch.tv. Skomentowaniem pojedynków zajmie się jak zawsze niezawodny Jacek „HighStyled” Kamiński.