W końcu poznaliśmy grupy i zespół komentatorski zbliżającego się Overwatch Open. Nie da się ukryć, że czekają nas niesamowite emocje przez cały turniej, w którego puli znajduje się aż trzysta tysięcy dolarów.

Jeden z największych turniejów w historii Overwatch zbliża się do nas wielkimi krokami. Pula ponad trzystu tysięcy dolarów zostanie podzielona na szesnaście drużyn, które walkę o pierwsze miejsce rozpoczną już 25 września.

Droga do finału nie będzie jednak taka prosta. Najpierw drużyna musi wyjść z grupy, z której awans wywalczą dwie najlepsze ekipy. Następnie stoczony zostanie pojedynek finałowy, który wyłoni która drużyna zagra w wielkim finale. Co ciekawe – oba kontynenty mają swoje drabinki, przez co w finale zespół z Europy zmierzy się z ekipą północnoamerykańską.

Ameryka Północna

Grupa A

United States EnVyUs
United States Team Liquid
United States NRG
United States Splyce

Grupa B

United States Cloud 9
United States Fnatic
United States Immortals
United States Method

Europa

Grupa A

Denmark REUNITED
Finland Ninjas in Pyjamas
European Union FaZe Clan
European Union Team Dignitas

Grupa B

France Rouge
European Union Misfits
European Union Luminosity Gaming
European Union ANOX

Zespół komentatorski

Wraz z grupami zostali ujawnieni komentatorzy, analitycy oraz reporter, którzy umilą nam czas podczas tego turnieju. Wielu ucieszy się, że do zespołu dołączą znani z Counter-Strike: Global Offensive Anders „Anders” Blume oraz Auguste „Semmler” Massonnat. Obok nich zasiądą Alex „Goldenboy” Mendez oraz Matt „Mr.X” Morello. Analizą spotkań zajmą się Rachel „Seltzer” Quirico, Chris „HuK” Loranger oraz Andrew „ZP” Rush. Reporterska część turnieju przypada na Malika „Malik” Forte.