Ostatni duży patch gry Overwatch wniósł sporo zmian pomiędzy balansem postaci. Rozległe zmiany Bastiona i Torbjörna dały się we znaki. Czy było to intencją Blizzarda, aby postacie zostały pogorszone? Czy może chcieli zobaczyć reakcję graczy na zmiany poziomów mocy, nie jesteśmy pewni.


Jednak mamy pewność, że agresywne zmiany pomagają deweloperem na coraz to szersze pole popisu w nowych trybach czy umiejętnościach postaci. Jak informuje nas Jeff Kaplan na forum battle.net'u do końca marca wejdą nowe zmiany i poprawki.

Pisowania zmieniona.

Głowy w górę! Aktualizacja nadchodzi!
Niedługo zostanie wprowadzona aktualizacja gry. Chcemy najpierw naprawić błędy, a następnie przejść do dalszej modyfikacji postaci. Ponieważ jest to zamknięta beta możemy pozwolić sobie na bardziej agresywne zmiany w balansie postaci. Podczas tej fazy jesteśmy głównie nastawieni na eksperymentowanie z Waszą pomocą. Dlatego nie panikujcie jeśli coś nie działa tak jak byście chcieli. Dzięki tym testom możemy łatwiej przygotować się do oficjalnego startu.

Poniżej prezentujemy Wam patch note:

Bohaterowie

Bastion – usunięto ograniczenie celowania podczas transformacji

Genji – ilość zdrowia zmniejszona z 200 do 150

Lucio – ilość zdrowia zmniejszona z 200 do 150

Junkrat – ilość zdrowia morderczej opony zwiększona do 150

Mei – zmniejszono zasięg miotacza

Mercy – może ponownie dolatywać do dusz zmarłych sojuszników.

Winston – czas odnowienia bariery rozpoczyna się w momencie, gdy zostanie zniszczona.

Zarya – Czas trwania bariery wynosi 2 sekundy (zamiast 4 sekund)
Czas odnowienia bariery rozpoczyna się w momencie, gdy zostanie zniszczona

Jednego możemy być pewni patrząc na te zmiany, deweloperzy starają się słuchać graczy i wszystkie błędy są szybko poprawiane.

Źródło: battle.net