Od dłuższego czasu pojawia się coraz więcej poszlak dotyczących rozpoczęcia przez Konstantinosa „FORG1VEN” Tzortziou kariery profesjonalnego gracza Overwatch. Wczoraj sam gracz wypowiedział się na ten temat na Twitterze.

Gdy Overwatch pojawił się na rynku wielu profesjonalnych graczy zauważyło potencjał esportowy tejże gry. Przewidywano, że wielu z nich będzie próbować swoich sił właśnie w tytule Blizzarda. Jednym z nich jest Konstantinos „FORG1VEN” Tzortziou, którego znać możemy z gry dla H2k-Gaming czy SK Gaming. Już wcześniej wielokrotnie podkreślał, że chętnie zmieniłby „dyscyplinę” własnie na Overwatcha, jednak do tej pory nigdy nie podawał większych szczegółów.

Na samym początku warto wspomnieć, że FORG1VEn jest jednym z lepszych europejskich graczy. Po serii placementów i dwóch dniach rozgrywki w drugim sezonie znalazł się w najlepszej pięćsetce graczy Starego Kontynentu. Obecnie znajduje się kilka pozycji poniżej.

 


Nie jest to proste osiągnięcie, bowiem liczba graczy ciągle się zwiększa. Wracając jednak do tematu – czy FORG1VEN zagra w profesjonalnym zespole? Sam zawodnik twierdzi, że chciałby spróbować, a fakt, że na co dzień występuje w najlepszych europejskich ligach League of Legends wcale nie będzie mu przeszkadzać.


Jedynym problemem może być obowiązkowa służba wojskowa, którą FORG1VEN musi odbyć w 2018 roku. Zawodnik podkreśla jednak, że mimo wszystko będzie starał się stać jak najlepszym, aby osiągnąć sukces.