Twoje pociski zazwyczaj docierają celu, a uczucie zerwania gąsienicy nie jest ci obce? Weź udział w ostatnich kwalifikacjach World of Tanks: Blitz w ramach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej i zawalcz o atrakcyjne nagrody.

Wizja mitycznych jednostek, magii i mieczów wraz z zakończeniem rozgrywek Clash Royale przestały być domeną PLAY Polskiej Ligi Mobilnej – przynajmniej na razie. Przedsięwzięcie dedykowane graczom mobilnym tym razem pochyliło się wobec grupy odbiorców, która umiłowała sobie batalię z wykorzystaniem najcięższej artylerii, graczy World of Tanks: Blitz.

Pierwsze pociski z armat czołgowych przeszyły powietrze czwartego listopada. Format rozgrywek jest banalnie prosty, choć generujący mnóstwo emocji. Gracze rywalizują przeciwko sobie w spotkaniach jeden na jednego. Szesnastu najlepszych zawodników z ośmiu tur kwalifikacyjnych zasiądzie w finale, gdzie zawalczy o atrakcyjne nagrody ufundowane przez Xiaomi: smartfon Redmi Note 9, zegarek Mi Smart Band 4C oraz słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2.

Rozgrywki okraszone emocjonującym komentarzem VDR-a zaczęły pisać swoje historie. Opowieści zaciętej rywalizacji, walki w pocie czoła o odniesienie awansu. Niektórym udaje się to za pierwszym razem, inni zaś co eliminacje dają z siebie wszystko, lecz ich wysiłki spełzają na niczym.

Jeśli chcesz dołączyć do grona najlepszych mobilnych czołgistów kraju, nie wahaj się. Przed Tobą kwalifikacje ostatniej szansy, które odbędą się już w najbliższy poniedziałek. Zapisy zaś ruszą 21 listopada o godzinie 19:00, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Przejdź na stronę PLAY Polskiej Ligi Mobilnej.