Już dzisiejszego wieczoru ruszą zapisy do ostatniej tury kwalifikacyjnej turnieju Clash Royale w ramach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej. Najlepsi gracze trafią do finałów z cennymi nagrodami rzeczowymi.

Turnieje rozgrzewkowe Clash Royale w ramach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej znalazły się na ostatniej prostej. Już dziś o 19:30 ruszą zapisy do ostatnich kwalifikacji, gdzie stu dwudziestu ośmiu zawodników zawalczy o miejsce w rozgrywkach finałowych. Tam zaś na najlepszą trójkę oczekują cenne nagrody rzeczowe.

W trakcie eliminacji, które odbyły się ostatniego dnia kwietnia zatriumfował Sokół, natomiast na drugim miejscu – także premiowanym awansem do finału – uplasował się bbartek_. Walkę o nagrody ufundowane przez PLAY kontynuują już siódmego maja w trakcie finałów.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w nadchodzącym, ostatnim turnieju kwalifikacyjnym Clash Royale PLAY Polskiej Ligi Mobilnej kierujemy na oficjalną stronę internetową ligi. To tam znajdziecie ruszające już dziś o 19:30 zapisy do kwalifikacji, a także dokładny regulamin i harmonogram rozgrywek.