Druga edycja Świątecznego Turnieju Charytatywnego. Turnieju, w którym nie liczą się umiejętności, a serce! #Gramypomagamy

Gramy ponad podziałami, #gramypomagamy. Nie ma znaczenia jak dobrzy jesteście, jak duże macie doświadczenie i jak wiele czasu poświęcacie na grę. Nie liczy się czy jesteście z popularnego klanu i czy Wasz nick jest rozpoznawalny. W tym wydarzeniu liczą się wyłącznie Wasze chęci – chęć niesienia dobra i chęć wspierania innych.

Wielkimi krokami zbliżają się święta. Jest to okres, który każdy chce przeżywać w spokoju, miłości i szczęściu. Świąteczny Turniej Charytatywny może pomóc to szczęście zapewnić jednej rodzinie, która na co dzień zmaga się z niewyobrażalnymi trudami. To, jak duże będzie wsparcie, zależy jednak od nas, graczy. Pokażmy, że jest w nas siła i że potrafimy zmobilizować się do działania w słusznej sprawie!

Czym jest Świąteczny Turniej Charytatywny?

Świąteczny Turniej Charytatywny II #gramypomagamy jest wydarzeniem organizowanym przez Grand Zone Gaming by nieść pomoc. W pierwszej edycji udało się zebrać aż 32 000 złotych na nieuleczalnie chore dzieci. Tym razem celem zbiórki jest dofinansowanie terapii genowej dla dziewczynki chorej na SMA, rdzeniowy zanik mięśni. Aby zahamować rozwój choroby, rodzina Celiny Andrzejewskiej potrzebuje blisko 10 milionów złotych. Jest to niezwykle rzadka przypadłość, w związku z czym nie obejmują jej krajowe dofinansowania. Okażmy serce i dołóżmy swoją cegiełkę. Do akcji przyłączyć się mogą nie tylko streamerzy i topowi gracze. Tutaj liczy się każda pomoc, każdy uczestnik i każdy darczyńca.

22 grudnia będziemy mieli okazję obejrzeć transmisje dobroczynne i finały Turnieju na kanałach m. in. takich sław gamingu mobilnego, jak VCR, pOwP, Ewelina i BlackLuke. Będziecie mieli okazję podziwiać takie gry, jak Clash Royale, Brawl Stars, Clash of Clans czy Pokemon GO. Jeżeli jesteście zainteresowani medialnym wsparciem wydarzenia, odezwijcie się do @GrandZoneGaming na Twitterze. Każdy z Waszych widzów może okazać się potencjalnym darczyńcą!

Kwalifikacje do Turnieju z Clash Royale

Turniej mieści łącznie 16 zawodników. 6 miejsc otrzyma zwycięska drużyna Korona Cup, do którego kwalifikacje rozpoczynają się już dzisiaj. Zapisy do Korona Cup odbywają się za pośrednictwem Twittera @pltop16 pod przypiętym postem. Terminy kwalifikacji rozsiane są między 11 listopada – 13 grudnia. Pozostałych 10 miejsc przypadnie w udziale graczom, którzy zakwalifikują się do z 2 turniejów dostępnych dla każdego, bez żadnych wymogów. Odbędą się one kilka dni przed finałem. Turnieje kwalifikacyjne odbędą się za pośrednictwem godzinnych, klasycznych turniejów dostępnych w grze, aby zapewnić każdemu równe szanse.

Kwalifikacje do Turnieju Clash of Clans

W Clash of Clans będziemy mieli turniej dla 16 klanów w formacie Playoff BO1, z finałem BO3. Zaproszenie do turnieju dostaną 4 drużyny górujące na Mistrzostwach Polski. Pozostałych 12 miejsc można zająć zapisując się za pośrednictwem formularza, do którego link znajdziecie w regulaminie wydarzenia.

Organizator wydarzenia zobligował się również do przekazania podwójnej kwoty wygranej w turnieju, jeżeli zwycięzca zdecyduje się zrzec nagrody na rzecz składki dla Celinki. 

Więcej informacji znajdziecie na mediach społecznościowych wydarzenia oraz na https://grandzonegaming.com/pl/aktualnosci/

Samą zrzutkę znajdziecie tutaj.