Wkraczamy w sezon 6 Brawl Stars. Przed nami dwoje nowych zadymiarzy, masa niepowtarzalnych skinów i świeżutki tryb gry.

Sezon 6 wita nas nieoczekiwanie dużą ilością nowości. Począwszy od dwóch postaci, poprzez niesamowitą rozmaitość skórek, aż po zupełnie nowy tryb gry, który urozmaici zabawę. Gotowi na zadymę?

Belle

Belle to nowy chromatyczny zadymiarz, dostępny do zdobycia z nadchodzącej przepustki. To wyjęty spod prawa strzelec wyborowy, który napada na banki we wszystkich napotkanych miastach. Jej ataki podstawowe odbijają się od trafionych przeciwników w tę i wewtę, aż ci się nie rozejdą. Jej super atak nie tylko jest silniejszy od regularnych strzałów, ale też większa na przeciwniku przyjmowane obrażenia z dowolnych źródeł.

Postać wychodzi wraz ze skinem Goldhand.

Goldhand

Goldhand Belle Goldhand

Squeak

Squeak Squeak

Drugi zadymiarz, którego ujrzymy w nadchodzącej aktualizacji, to Squeak. Jest częścią trio Gwiezdnych Sił pułkownika Ruffsa. To kosmita, który wyewoluował ze… Skumulowanej śliny na psich gadżecikach Ruffsa. Jego atakiem podstawowym są zaślinione, eksplodujące zabawki. Jako, iż są całe pokryte w gęstą mazią, przyklejają się do ścian, przeciwników i wszystkiego, co rusza się po mapie, wybuchając po krótkim czasie. Jego umiejętnością specjalną jest bomba odłamkowa, która rozsypuje się po mapie, zajmując duży obszar.

Postać wyjdzie w maju i będzie miała kategorię mityczną.

Nowe Skórki

Wraz z pojawieniem się nowej postaci i nowego sezonu, na salony zawita też całe grono nowych skinów do już istniejących zadymiarzy.

Na pierwszy strzał lecą te Westernowe, bo to właśnie Dziki Zachód jest tematem przewodnim na nadchodzące tygodnie.

Zostały też przygotowane skórki z okazji Złotego Tygodnia i kilka dodatków.

Dodatkowo w grze pojawią się Prawdziwie Złote skórki dla Spike'a, Nity, a także Gene.

Knockout – nowy tryb

Wrażenia w grze urozmaici nam wprowadzenie kolejnego trybu gry. Będzie on miał format BO3 i będzie polegał na skrupulatnym eliminowaniu przeciwników. Co odróżnia go od już istniejących opcji? Jeżeli ktoś zostanie zabitym – nie odradza się, tak więc drużyna zostaje osłabiona i musi sobie radzić do końca w okrojonym składzie.