Pierwszy turniej rozgrzewkowy PLAY Polskiej Ligi Mobilnej w Clash Royale zakończył się triumfem Tytonia. Już dziś ruszają zapisy do kolejnych zmagań w popularną grę na urządzenia przenośne.

Rozgrywki na urządzeniach przenośnych cieszą się rosnącą popularnością, czego idealnym dowodem jest zainteresowanie pierwszym turniejem rozgrzewkowym PLAY Polskiej Ligi Mobilnej. Trwające na przestrzeni ostatnich tygodni kwalifikacje zapełniały się w przeciągu kilkunastu sekund, natomiast godziny rywalizacji zostały zakończone triumfem Tytonia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sympatyków Clash Royale, organizatorzy wspomnianej ligi zwiększyli ilość miejsc w kwalifikacjach dwukrotnie. Zapisy zaś ruszą już dziś o 19:30. Tym razem zawodnicy będą mierzyć się o ufundowane przez PLAY nagrody firmy Xiaomi: telefon, inteligentną opaskę oraz bezprzewodowe słuchawki.

Wszystkich zainteresowanych zapisami do PLAY Polskiej Ligi Mobilnej zapraszamy na stronę ligi, gdzie podane są wszystkie informacje dotyczące nadchodzących rozgrywek.