Osiem rund kwalifikacyjnych w Monte Snack #BRB Cup Brawls Stars dobiegło końca. Szesnaście drużyn już 17 grudnia powalczy o główne nagrody.

Ponad 1500 osób wzięło udział w kwalifikacjach Monte Snack #BRB Cup Brawl Stars. Ponad pięćset trzyosobowych drużyn wystąpiło w ośmiu rundach kwalifikacyjnych, z których wyłoniono najlepsze szesnaście ekip. To właśnie ci gracze wykazali największe umiejętności i zmierzą się ze sobą 17 grudnia w finałach turnieju.

Jako, że na sukces drużyny składa się forma każdego z jej członków, każdy ze zwycięskich graczy zostanie nagrodzony. Najlepszy zespół otrzyma trzy telefony OnePlus Nord, wicemistrzowie otrzymają trzy pary słuchawek Samsung Galaxy Buds, zaś zawodnicy z najniższego stopnia podium wygrają smartbandy Xiaomi Mi Band 5. Dodatkowo wszyscy gracze uczestniczący w play-offach zostali nagrodzeni kartami Google Play o wartości 50 złotych. Oznacza to, że żaden zawodnik nie opuści rozgrywek z pustymi rękoma!

Finały Monte Snack #BRB Cup Brawl Stars wystartują 17 grudnia o godzinie 18:00. Rozgrywki jak zawsze będzie można śledzić na stronie montesnack.pl.