Jesteś graczem Call of Duty: Mobile? Weź udział w ostatnich kwalifikacjach do turnieju w ramach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej. Sprawdź się na polu bitwy i walcz o atrakcyjne nagrody ufundowane przez Xiaomi.

Rywalizacja na płaszczyźnie Call of Duty: Mobile w ramach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej znajduje się na ostatniej prostej. Przed nami ostatni z ośmiu turniejów kwalifikacyjnych, które umożliwiają zdobycie awansu do głównego etapu. W trakcie wielkiego finału rywalizacja będzie toczyć się o cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Xiaomi, partnera technologicznego ligi.

Gracze mobilnej odmiany jednego z najpopularniejszych FPS-ów wszechczasów mierzą się ze sobą w dwuosobowych drużynach. Płaszczyzną walki jest tryb Frontline oraz popularne mapy znane z desktopowych odsłon serii. Zdecydowanie jest o co walczyć, albowiem w ręce zwycięskiej pary trafią smartfony Redmi Note 9 z wydajnymi procesorami Helio G85.

Minione tury kwalifikacyjne zakończyły się awansami szesnastu drużyn, wśród których możemy wymienić najznakomitsze ekipy: Paradox Gaming, High 4 czy SNaKi. Jeśli uważasz, że potrafisz im dorównać, weź udział w kolejnych kwalifikacjach. Przejdź na stronę PLAY Polskiej Ligi Mobilnej i zapisz się do nadchodzących, ósmych kwalifikacji.