Za nami pierwsze etapy kwalifikacji z Brawl Stars w ramach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej. Kogo będziemy mieli okazję ujrzeć w finale?

PLAY Polska Liga Mobilna rozpoczęła rok w sposób niesamowicie intensywny. Za nami 4 pierwsze etapy kwalifikacji do finałów z Brawl Stars. Po upływie półtora tygodnia możemy przedstawić Wam połowę drużyn, które ujrzymy w finale, 26.01.2021 r.

Z pierwszego turnieju kwalifikacyjnego do finałów przeszli:

 1. IRIS, w składzie Szmeraj, Jacek137, Kacpis;
 2. HZ TEAMᶜᵒᵈᵉ ⱽᵉⁿᶦ, w składzie Fabination, Rotschild, Bartek;

Ostatnia runda zakończyła się wynikiem 3:2 dla IRIS. Drużyna wykazała się niesamowitym zgraniem i do samego końca nie stracili opanowania, niemniej HZ TEAMᶜᵒᵈᵉ ⱽᵉⁿᶦ był dla nich bezapelacyjnie godnym przeciwnikiem. Fabination zaprezentował bardzo wysoki poziom na rozgrywanym przez siebie Colcie, skutecznie ułatwiając wygraną swojej drużynie na trybach Siege oraz Brawl Ball.

Drugie kwalifikacje zakończyły się wygraną:

 1. F/A, w składzie ADH| Maciek, KoCuR, Fallen;
 2. F/A Watermelons, w składzie Oskitomi, Matrix, GeRo;

Dwie bliźniacze drużyny spod szyldu F/A dostarczyły nam niemniejszych wrażeń. Ich starcie również zakończyło się wynikiem 3:2, minimalnie przechylając szalę na stronę jednego teamu. Brawl Ball i Siege ponownie wygrane po stronie drużyny z drugiego miejsca.

Trzeci turniej kwalifikacyjny zakończył się wynikiem:

 1. Uchiha Clan, w składzie 4E Rama, 4E 3ngi3, Phoenix;
 2. Q2, w składzie Q2 Vìctor¼, Q2|Krychax, Q2|saqerex;

Tutaj wynik końcowy był nieco bardziej jednoznaczny. Uchiha Clan wygrał 3:0, wykazując pełną dominację nad przeciwnikami. Q2 jednak dało spore nadzieję w pierwszej fazie Bounty, spychając naszych zwycięzców i utrudniając Ramie przebicie na środek. Pozostałe dwa mecze nie pozostawiły jednak żadnych złudzeń.

Czwarte starcie kwalifikacyjne wyłoniły następujące drużyny:

 1. SX|Preter69UNo, w składzie Cheet, Perter, K4Z;
 2. RG FIRE, w składzie ᵖʳᵒGᴇᴋᴏᵖˡᵃʸᵉʳ, PolskaKura, CM|Alan;

Starcie zakończone wynikiem 3:1. Agresywna gra Alana z pewnością napsuła krwi przeciwnikom, niemniej to nie wystarczyło, by przebić się przez Preter69UNo. Jedynym wygranym przez RG FIRE meczem był tutaj Gem Gram.

Terminy pozostałych rozgrywek

 • 15.01, godz. 18:00 – 5 turniej kwalifikacyjny;
 • 18.01, godz. 18:00 – 6 turniej kwalifikacyjny;
 • 20.01, godz. 18:00 – 7 turniej kwalifikacyjny;
 • 22.01, godz. 18:00 – 8 turniej kwalifikacyjny;
 • 26.01, godz. 18:00 – Wielki Finał;

Zapisy do kwalifikacji kończą na 3 godziny przed wystartowaniem rozgrywek. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PLAY Polskiej Ligii Mobilnej.