PLAY Polska Liga Mobilna lubi zaskakiwać. Za nami dwie rundy kwalifikacyjne. Przed nami podsumowanie i drobna niespodzianka dla widzów.

PLAY Polska Liga Mobilna otworzyła zapisy dla graczy Clash Royale ponownie ponad tydzień temu. Za nami pierwsze kwalifikacje i jak do tej pory kilka nieoczekiwanych zwrotów akcji. Rundy finałowe zdominował nowy trend. Nie sami zawodnicy dostarczają nam jednak emocji. Jakie niespodzianki czekają nas w obrębie tego sezonu?

Podsumowanie dotychczasowych kwalifikacji

Dwie pierwsze drabinki rozegrane zostały sprawnie i bezproblemowo. Ujrzeliśmy już kilka dobrze rozpoznawalnych pseudonimów, mieliśmy okazję obejrzeć niejeden zawzięty mecz i dopingować swoim ulubieńcom. W rundach finałowych gracze postawili jednak nie tylko na prawdziwe zmierzenie swoich umiejętności, ale przede wszystkim na rozrywkę! Dobra zabawa dotyczy zarówno wyłonionych do tego momentu finalistów, jak i widowni.

W zeszłotygodniowych, jak i poniedziałkowych rozgrywkach w ostatniej rundzie mieliśmy okazję podziwiać zakwalifikowanych zawodników mierzących się lustrzanymi taliami. Co więcej, niektóre z nich wykorzystane były z czystej przekory, dla zaprezentowania, iż nie zawsze konieczny jest tryhard. Obserwowaliśmy decki normalnie występujące na arenie i turniejach, a także takie, które z grywalnością nie mają nic wspólnego. Czy przyjemnie ogląda się dwoje utalentowanych graczy, mierzących się ze sobą z użyciem samych budynków? Zdecydowanie!

Finaliści:
  • BP Roofy: 1 miejsce w pierwszych kwalifikacjach;
  • BP Kamikaze: 2 miejsce w pierwszych kwalifikacjach;
  • Matiu: 1 miejsce w drugich kwalifikacjach;
  • ChiefKuli♥Lava: 2 miejsce w drugich kwalifikacjach;

Niespodzianka dla widzów

Do ekipy PLAY Polskiej Ligi Mobilnej dołącza świeża krew! Cacper9, który swoją karierę na YouTube 5 lat temu zaczynał właśnie z Clash Royale, zasili szeregi prowadzących wydarzenie. Jego pierwsze wystąpienie będziemy mieli okazję podziwiać już dzisiaj, 26.05, o godzinie 18:00 na Twitchu.

W dalszym ciągu można też przystąpić do konkursu o telefon Redmi Note 9, który odbywa się na Instagramie wydarzenia. Aby w nim wystartować, wystarczy krótko i kreatywnie odpowiedzieć na postawione w poście pytanie.

Kolejne niespodzianki i zabawy znajdziecie na oficjalnej stronie PLAY Polskiej Ligi Mobilnej oraz Facebooku.