Znaczna część kwalifikacji do PLAY Polskie Ligi Mobilnej z Brawl Stars już za nami. Jakich finalistów wyłoniliśmy do tej pory?

PLAY Polska Liga Mobilna zbliża się ku finałowi, warto więc zagłębić się w dotychczasowy przebieg kwalifikacji. Jakie drużyny ujrzymy w poniedziałek w ostatecznym starciu?

Podsumowanie dotychczasowych kwalifikacji

I kwalifikacje
 • 1 miejsce Uchiha Clan: Rama, 3ngi3, Phoenix;
 • 2 miejsce F/A Team: Melon, Tajfun, Squirrel;

W pierwszych kwalifikacjach we wspaniałym pojedynku do finału przeszli z pierwszego miejsca Uchiha Clan, czyli nasi zeszłomiesięczni finaliści – oraz z drugiego miejsca F/A Team. Ich walka zakończyła się wynikiem 3:2, z Bounty i Siege i po stronie drużyny Free Agents. Drużyna Melona do samego końca dzielnie stawiała opór przeciwnikom, mimo problemów technicznych w ostatnim meczu u jednego z zawodników.

II kwalifikacje
 • 1 miejsce Q2: PiotrDaniluk, Sagerex, Victor;
 • 2 miejsce F/A Poland: Oskitomi, Fallen, Oliwka;

Z wynikiem 3:2, po serii niesamowicie wyrównanych meczy, na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Q2. Po przegraniu 2 pierwszych map wiele osób prawdopodobnie za pewniak postawiło wygraną F/A Poland. Brawl Ball zakończył się dogrywką, której wynik do samego końca nie był przesądzone, jednak 3 kolejne tryby zostały zaś w pocie czoła zdominowane przez zwycięzców.

III kwalifikacje
 • 1 miejsce Polska Team: NoCoast, mateusz3k, Psotnik;
 • 2 miejsce Łososie Colosiowej: NLTG, YT:powerBS, Bobi

Polska Team wykazał się kompletną przewagą nad swoim przeciwnikiem, wygrywając 3 pierwsze tryby bez pozostawienia najmniejszych szans swoim przeciwnikom. Już od pierwszych sekund Bounty wywierali niesamowitą presję nad Łososiami i utrzymali ją aż do samego końca Gem Graba.

IV kwalifikacje
 • 1 miejsce Inazuma Team: friendly zack. 4E Overload, Nowy297;
 • 2 miejsce PolskaTakTak: Jacek137, Jack, Kacpi;

Pomimo zapewnienia sobie zwycięstwa z wynikiem 3:0, Inazuma Team wcale nie miała łatwych pojedynków przeciwko PolskaTakTak. Drużyna plasująca się na 2 miejscu do samego końca próbowała utrudnić przeciwnikom wygraną.

V kwalifikacje
 • Skręt i Ogień FA: Jashu, Nova, BozekGG
 • i5-10400F/16GB/512+1TB/W10x: black ninja, pogodynek, u're easy

Pojedynek zakończony wynikiem 3:2 do samego końca pozostawał wielką niewiadomą, ponieważ drużyny nie pozostawały sobie dłużne, aż do ostatnich sekund Heista próbując wywalczyć sobie procentową przewagę i dorwać się do sejfu przeciwnika. Po wachlarzu wygranych i porażek finalnie Skręt i Ogień FA pokonali przeciwników minimalną przewagą w ostatnim meczu.

VI kwalifikacje
 • 1 miejsce Banan: Mistaken, Luke tm, trashie;
 • 2 miejsce piczus to koks: jlks|nam, namaxx, nam;

Piczus to koks, pomimo niesamowicie szybkiego wygrania 2 pierwszych meczy, uplasował się na 2 miejscu. Po tym, jak team Banan omyłkowo zagrał zbanowaną przez oponentów Amber, oddając Brawl Balla bez walki, wzięli się w garść i… Zaczęli istne oblężenie. Gem Grab, po wielu emocjach i kilkukrotnym odbijaniu klejnotów, finalnie przechylił się na ich stronę. Na Siege i Heist pozostali zaś bezkonkurencyjni.

Pozostałe terminy kwalifikacji

Kolejne kwalifikacje odbędą się już dzisiaj o godzinie 18:00, jednak stateczny termin podjęcia wyzwania to 19 lutego. W piątek poznamy wszystkich finalistów, którzy zmierzą się ze sobą w Wielkim Finale 22 lutego!

Przebieg wydarzenia możecie na bieżąco śledzić na mediach społecznościowych, a także PLAY Polskiej Ligii Mobilnej:

PLAY Polska Liga Mobilna
Facebook
Instagram