Pierwszy tydzień kwalifikacji do PLAY Polska Liga Mobilna: Clash Royale już za nami. Kogo zobaczymy w finale i czego spodziewać się dalej?

PLAY Polska Liga Mobilna jest wydarzeniem w świecie polskiego esportu mobilnego niezaprzeczalnie wywołującym wiele emocji. Tabun ludzi czekał na oficjalne rozpoczęcie turniejów z ogromną niecierpliwością, chcąc się zmierzyć z najlepszymi graczami w kraju i być świadkiem najbardziej zaciekłej rywalizacji.

Wyniki pierwszych kwalifikacji

W środę (14.10) i piątek (16.10) mieliśmy przyjemność doglądać początków tegorocznych rozgrywek w obrębie Ligii. Gracze Clash Royale jak zwykle pokazali swoją moc i zawziętą chęć rywalizacji. Frekwencja była duża, a poziom już na wstępie niesamowicie wysoki. Tym razem jednak nikogo raczej nie zdziwiły pseudonimy, które zagościły na szczycie drabinki, kwalifikując się do wielkiego finału.

14.10 (środa) do rundy finałowej zakwalifikowali się Matiu oraz InThrill, dając nam niesamowity pokaz umiejętności wprost ze szczytów lokalnego laddera. Mieliśmy okazję podziwiać 3 wyrównane mecze, przy czym dwa z nich na niemal lustrzane decki, co czyniło rozgrywkę jeszcze bardziej ekscytującą. Matiu stawiał opór bardzo długo, niestety InThrill okazał się tutaj dominować, przechodząc dalej z pierwszego miejsca, z wynikiem 3:0.

16.10 (piątek) Miłosz i Pan Traweczka dostarczyli nam jeszcze większych wrażeń, rozgrywając mecze, których wynik był absolutnie nieprzewidywalny aż do ostatnich sekund. 1:1 po pierwszych dwóch pojedynkach przeprawiło wszystkich o dreszcze niepokoju. Każdy widocznie martwił się o losy swojego faworyta. Kolejne dwa ekstremalnie szybkie mecze nie rozwiały obaw nawet na moment. Szybki push po obu stronach zakończył je błyskawicznie, prowadząc do wyniku 2:2. Ostatni mecz na lustrzane decki wyłonił jednak zwycięzcę, ukazując przewagę Miłosza.

Zabawa trwa dalej!

Dotyhczasowe kwalifikacje skupiły wokół siebie wybitnych graczy Clash Royale w Polsce. Niektóre pseudonimy na liście zawodników z pewnością wywołały uśmiech na twarzach ludzi lubujących się w oglądaniu zaciętej rywalizacji na arenie. Do finałów przejść mogą jednak tylko 2 osoby z każdej drabinki. Może to brzmieć dla niektórych odrobinę zniechęcająco, niemniej należy pamiętać, iż szans na sprawdzenie swoich sił jest naprawdę wiele. Wszystkich tych, którzy mają ochotę podjąć wyzwanie zachęcamy do zapisów do kolejnych rozgrywek.

Terminy nadchodzących kwalifikacji Clash Royale:

  • 18.10 (niedziela) – zapisy od 17.10 (sobota), godz. 19:00
  • 20.10 (wtorek) – zapisy od 19.10 (poniedziałek), godz. 19:00
  • 23.10 (piątek) – zapisy od 21.10 (środa), godz. 19:00
  • 25.10 (niedziela) – zapisy od 24.10 (sobota), godz. 19:00
  • 28.10 (środa)
  • 29.10 (czwartek)

Przebieg wydarzenia można śledzić na Twitchu oraz mediach społeczościowych.

Twitch: https://www.twitch.tv/ligamobilna
FB: https://www.facebook.com/PolskaLigaMobilna/
IG:  https://www.instagram.com/polskaligamobilna/