PLAY Polska Liga Mobilna to najwyższy wymiar zabawy na polskiej scenie esportu mobilnego. Dotarliśmy do połowy eliminacji Clash Royale. Co dalej?

Przebrnęliśmy przez 2 tygodnie eliminacji do PLAY Polska Liga Mobilna: Clash Royale. Kolejna dawka niezaprzeczalnych emocji za nami, a jeszcze więcej wciąż na nas czeka. Jak prezentują się wyniki na ten moment?

Wyniki kwalifikacji

Oprócz znanych już nam nicków: Matiu, Inthrill, Miłosz i Pan Traweczka, do grona szczęśliwie zakwalifikowanych dołączyli:

18.10 (niedziela) EvE | Biżu oraz Elita w bardzo interesującym pojedynku. Elita już od samego początku pokazał dominację, wygrywając dwa pierwsze mecze, pozostawiając widownie pewną, iż trzeci mecz będzie ostateczny. Biżu jednak nie dał się tak szybko wyeliminować. Kolejne dwa pojedynki należały do niego. W pięknym stylu wyrównał wynik, wykorzystując potencjał Barbarian Hat w kombinacji z Healerem. Ostatecznie jednak zwycięstwo powędrowało do Elity i morderczego Mega Knighta.

20.10 (wtorek) Do finałowych rozgrywek tego dnia przeszli BP KamiKaze oraz Jan. Panowie storczyli nam niemałych wrażeń już od pierwszego starcia. Brnęli naprzód bardzo wyrównanie, pokazując wysoki poziom umiejętności i opanowanie strategii. Niemniej KamiKaze okazał się niezaprzeczalnie lepszy, wygrywając 3:0.

23.10 (piątek) Kacpergamer i OG_ProX brnęli równo przez kolejne mecze. Po pięknym 1:1 w 3 i 4 turze Kacper okazał się jednak minimalnie przewyższać przeciwnika, prezentując nam piękną rozgrywkę z użyciem Bandit i Ram Rider, a następnie wariacją decku z Mortarem. Pierwsze miejsce zagwarantował sobie wynikiem 3:1.

Brniemy ku końcowi

Przed nami ostatni tydzień kwalifikacji, więc zachęcamy wszystkich do udziału w zabawie, bo zdecydowanie warto. Zwycięzcy całego turnieju zgarną ciekawe nagrody rzeczowe: Redmi Note 9, MI Smart Band 4C, MI True Wireless Earbuds Basic 2. Wydarzenie jest otwarte dla każdego, niezależnie od levela w grze czy poziomu umiejętności. Zmierzcie się z najlepszymi i poczujcie się jak profesjonaliści!

Terminy nadchodzących kwalifikacji Clash Royale:

  • 25.10 (niedziela) – zapisy od 24.10 (sobota), godz. 19:00
  • 28.10 (środa) – zapisy od 26.10 (poniedziałek), godz. 19:00
  • 29.10 (czwartek) – zapisy od 26.10 (poniedziałek), godz. 19:00

Wielki Finał: 05.11 (czwartek), godz. 18:00.

Przebieg wydarzenia można śledzić na Twitchu oraz mediach społeczościowych.

Twitch: https://www.twitch.tv/ligamobilna
FB: https://www.facebook.com/PolskaLigaMobilna/
IG:  https://www.instagram.com/polskaligamobilna/