Aż dwie skórki do wieży, nowe emotki, niespodziewane, darmowe nagrody, balans i nowe tryby gry. A to wszystko w sezonie 15 Pass Royale!

Sezon 15 w Clash Royale już jutro, a wraz z nim jak zwykle pakiet nowości. Tym razem doczekamy się nie jednej, a aż dwóch nowych skórek dla naszego King Tower. Dodatkowo 4 emotikony, możliwe do zdobycia na różne sposoby oraz cykliczny balans.

Nowe skórki

Supercell czasami potrafi zaskoczyć pozytywnie odrobiną niespodziewanej hojności. Tym razem twórcy wychodzą graczom naprzeciw z aż dwoma nowymi skinami do naszych królewskich wież. Jeden z nich ma być dostępny za darmo na naszej drabince Pass Royale.

Jedyne, co trzeba zrobić, by go pozyskać, to odblokować 10 poziom przepustki. Jak każdy się z pewnością domyśla, Clan Boat Bastion jest bezpośrednio powiązany z nową odsłoną Wojen Klanowych i ma upamiętnić ich niedawny rework.

Druga z nich, dostępna na 5 poziomie płatnego Pass Royale, to Colossal Castle.  Posiadając więc przepustkę nie trzeba się tym razem w ogóle wysilić, by wzbogacić swą kolekcję o kilka ciekawych ozdóbek.

Więcej zielonego!

Oczywiście w tym wszystkim nie mogło zabraknąć garści nowych emotikonów. Większość z Was zapewne wie o wychodzącym 12 września krótkometrażowym filmie od Supercell – Lost and Crowned. Premierę uzupełni zupełnie darmowa ikonka, dostępna w sklepie dla wszystkich.

Guard with Crown

Dodatkowo zobaczymy dwa nowe gobliny, bo zielonego nigdy za wiele.

He'll be back – emotikon z Pass Royale.

Goblin Top Hat Dance – emotikon promujący Lost and Crowned.

Czas też zadowolić graczy jednej z najpopularniejszych kart w grze od początków jej istnienia. Pojawi się bowiem pierwsza ikonka Golema!

Golem with Boat.

Dodatkowo zobaczymy w tym sezonie Fisher Boat Arena, którą mieliśmy już okazję podziwiać w pierwszej odsłonie Pass Royale. Boosta zaś doczekają się Guards.

Niespodzianką będą też nowe tryby gry i rozbudowanie Clan Wars o kolejne rodzaje rozgrywki. Dostaniemy również dużą łatkę naprawiającą błędy.

Balans

Rzecz, na którą z każdym nadchodzącym miesiącem wszyscy czekają najbardziej.

  • Heal Spirit – zasięg leczenia -12,5%,
  • Zeppies – pierwszy atak +18% szybciej,
  • Bomber – siła ataku +5%, czas trafienia +5%,
  • Fire Spirits – zasięg ataku +13%,