Nie można wkroczyć w nowy sezon bez nowej postaci. A że nowy sezon wiąże się z głęboką wodą – przed nami Otis! Czyli nurek… Lub malarz.

Otis jest nowym chromatycznym Zadymiarzem, który podbija Star Park. Chowając się przez długi czas w otchłaniach lokalnego parku rozrywki, nauczył się dzielnie walczyć o swoje. Nie wspominając już o odkrywaniu w sobie ukrytych talentów. Ta dziwna podwodna kreatura z pewnością zachwyci Was nie tylko swoimi umiejętnościami malarskimi, ale także zestawem dość unikatowych umiejętności.

Umiejętności bohatera 

Otis nauczył się wyrażać siebie poprzez grafiki umieszczane na murach Star Parku. Jego twórczość jednak może być śmiertelną bronią przeciwko wszystkim, którzy zaważą się znieważyć jego sztukę.  

Atak podstawowy postaci pozwala mu wystrzelić 3 kulki paintballowe w linii prostej, które rozchodzą się nieco na końcu zasięgu. Jego umiejętność specjalna zaś to kwintesencja mocy przyjaźni. Bohater wykorzystuje swojego towarzysza rozgwiazdę, by “dezaktywować” przeciwników. Oponent trafiony przez Syla nie będzie mógł wykonywać przez krótki okres czasu żadnych akcji. Pozostaje mu jednak możliwość chodzenia, więc w dalszym ciągu może uciekać, ratując swoje życie.

Skórka 

Otis wychodzi wraz ze skórką prosto z egipskich wykopalisk – Pharaotis. Oczywiście dostępna za dobre sprawowanie, na ostatnim szczeblu płatnej przepustki.  

Pharaotis

Pharaotis Pharaotis