Wyłoniono trzech najlepszych graczy PLAY Polskiej Ligi Mobilnej w World of Tanks Blitz! Główną nagrodę zgarnął object3, którego mogliśmy zobaczyć również w mistrzostwach europy.

Wczorajsze popołudnie obfitowało w wyjątkowe emocje. Rozegrane zostały finały miesiąca PLAY Polskiej Ligi Mobilnej w grze World of Tanks Blitz. Szesnastu graczy, którzy zostali wyłonieni spośród ponad 200 uczestników w ośmiu rundach kwalifikacyjnych, zmierzyło się ze sobą o nagrody rzeczowe ufundowane przez markę Xiaomi.

W meczach półfinałowych stanęli naprzeciw siebie Pan_Piguła z _Kappim oraz object3 z MłodymOlbrzymem. Pierwsze starcie było bardzo wyrównane, ponieważ potrzebne było aż pięć pojedynków aby wyłonić pierwszego finalistę, którym okazał się _Kappi. Drugim finalistą okazał się oczywiście object3, całkowicie dominując swojego rywala. Gracza mogliśmy oglądać w miniony weekend podczas The Blitz Cup, czyli Mistrzostw Europy w World of Tanks Blitz. Gracz w finale PPLM pokazał swoją wyższość nad oponentem, nie tracąc ani jednego punktu w decydującym starciu.

Mnóstwo emocji przyniósł mecz o trzecie miejsce, w którym zobaczyliśmy pełne starcie best-of-five. MłodyOlbrzym i Pan_Piguła walczyli jak równy z równym ale to ten pierwszy okazał się minimalnie skuteczniejszy. Podium wyklarowało się w następujący sposób:

  1. miejsce – object3
  2. miejsce – _Kappi
  3. miejsce – _MlodyOlbrzym_

Zwycięzcy zgarnęli nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Xiaomi – Smartphone Redmi Note 9 za pierwsze miejsce, zegarek Mi Smart Band 4C za drugie oraz słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2 za najniższy stopień podium.