Na serwery Brawl Stars trafiła nowa, obszerna aktualizacja. W grze pojawił się między innymi Karnet Zadymiarski, nowy Zadymiarz oraz przebrania.

W ostatnich dniach na serwery Brawl Stars trafiła długo oczekiwana aktualizacja. Wniosła ona do gry szereg nowości, kosmetycznych i nie tylko. Zdecydowanie najważniejszą z nich jest Karnet Zadymiarski. Wprowadza on szereg nowości – misję, które umożliwiają awans w ramach Karnetu, a także oferują nagrody do 500 żetonów. Te generowane są zależnie od poziomu trudności: cały czas lub w określone dni tygodnia.

W ręce graczy został oddany nowy Zadymiarz – Gale. Ponadto poznaliśmy aż pięć nowych przebrań. Są to: Król Barbarzyńców Bull dostępny za darmo z okazji na 10 urodziny Supercella, Handalrz Gale do zdobycia tylko w Karnecie Zadymiarskim i Buntownik Mortis, Tropikalny Kiełek oraz Strażnik Rico, wszystkie do kupienia za określoną liczbę diamentów.

Kolejnymi ważnymi odnotowania nowościami są odznaki, powrót Gorącej Strefy czy wprowadzony balans istniejących Zadymiarzy. Z tymi oraz innymi nowinkami możecie zapoznać się na oficjalnym blogu Brawl Stars.