Gotowi na solidną dawkę Clash Royale’owych emocji? Już dzisiejszego wieczoru ruszają zmagania w ramach wielkiego finału PLAY Polskiej Ligi Mobilnej. Stawką są atrakcyjne nagrody ufundowane przez Xiaomi.

Osiem sesji kwalifikacyjnych, setki rozegranych spotkań – zmagania Clash Royale w ramach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej sprowadziły się do decydującego wieczora. Już dziś o 18:00 ruszą wielkie finały, w ramach których szesnastu zawodników stoczy ostateczną walkę o cenne nagrody ufundowane przez partnera technologicznego, firmę Xiaomi. W ręce zwycięzcy trafi smartfon Redmi Note 9, zaś pozostałe miejsca podium otrzymają kolejno Mi Smart Band 4C oraz słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2.

Kogo jednak dokładnie zobaczymy na polu bitwy? To doskonałe pytanie, albowiem nowy sezon PLAY Polskiej Ligi Mobilnej to nie tylko powrót wyjadaczy sprzed niemal roku, lecz także debiut nowych twarzy na scenie esportu. Nie zabraknie doskonale znanego InThrilla125 czy Miłosza, czy także przedstawicieli klanu Brave Poland. Powiew świeżości wniosą natomiast Eve I Biżu, Og_prox czy K4.

Pierwszy mecz rozpocznie się o 18:00, natomiast całe mistrzostwa zwieńczą się po około czterech godzinach. Transmisja dostępna na kanale PLAY Polskiej Ligi Mobilnej zostanie ponadto wzbogacona o drugiego komentatora – ramie w ramie z doskonale znanym wszystkim Kremolem zasiądzie jedna z gwiazd gier mobilnych polskiej społeczności YouTube, Manoyek. Tego nie możecie przegapić.