Monte Snack #BRB powraca z kolejnym turniejem w gry mobilne. Tym razem płaszczyzną rywalizacji zostanie Clash Royale.

Po udanych działaniach na płaszczyźnie Brawl Stars, seria turniejów Monte Snack #BRB rozpoczyna ekspansję na kolejny tytuł mobilny. Organizatorzy tym razem postawili na rozgrywki indywidualne w Clash Royale. Pula turnieju będzie wynosić 5 tysięcy złotych.

Turniej Monte Snack #BRB Cup Clash Royale jest otwarty dla wszystkich miłośników tytułu niezależnie od stażu spędzonego w grze. Ilość uczestników limituje wyłącznie pojemność kwalifikacji. W każdej z czterech tur eliminacyjnych wystąpić może do 128 graczy. Ostatecznie najlepsza szesnastka trafi do rozgrywek finałowych. Zwycięzca zdobędzie tytuł mistrza turnieju oraz 1500 złotych. Pierwsze kwalifikacje odbędą się już 14 listopada o godzinie 18:00, zaś zapisy do nich już trwają.

Biorący udział w turnieju zawodnicy otrzymają możliwość występu przed szerszą publicznością. Każdy etap zawodów będzie transmitowany przez pOwPa. Kwalifikacje zobaczymy na jego kanale w serwisie YouTube, zaś wielki finał na platformie Twitch. W trakcie finałowych rozgrywek do pOwPa dołączy laureat konkursu Monte Snack #BRB Casters Academy w Clash Royale.

Wzięcie udziału w turnieju jest proste. Wystarczy wejść na stronę www.montesnack.pl, a następnie udać się do zakładki “Turnieje”. Następnie wybrać dogodny termin kwalifikacji, sfinalizować rejestrację i przystąpić do rozgrywek. Do zobaczenia na polu bitwy!