Przez ostatnie dni PLAY Polska Liga Mobilna oferowała sympatykom Clash Royale możliwość wzięcia udziału w kwalifikacjach pierwszego turnieju rozgrzewkowego. Miejsce w finałach wywalczyło osiem osób.

Rywalizacja na płaszczyźnie gier mobilnych zyskuje na sile, a okazję do walki o cenne nagrody rzeczowe tworzy PLAY Polska Liga Mobilna. Już dzisiejszego wieczoru rozegrane zostaną finały pierwszego turnieju rozgrzewkowego Clash Royale, w ramach którego gracze zawalczą o Samsunga Galaxy Note 10.

Kwalifikacje wspomnianych zawodów odbywały się na przestrzeni ubiegłych tygodni. W każdej z czterech sesji udział mogło wziąć sześćdziesięciu czterech zawodników, zaś dwóch z nich awansowało do wielkiego finału. Ten zostanie rozegrany już dziś, a rozpoczęcie pierwszych spotkań zaplanowano na godzinę 18:00.

Zmagania pomiędzy najlepszymi zawodnikami będą komentowane przez dwóch aktywnych twórców treści związanych z Clash Royale – pOwPa oraz Taksiego ZRT. Transmisja dostępna będzie na kanale PLAY Polskiej Ligi Mobilnej w serwisie Twitch.TV.