Wtorkowy wieczór rozpalił emocje sympatyków Clash Royale za sprawą drugich kwalifikacji PLAY Polskiej Ligi Mobilnej. Najlepszym graczem spośród stu dwudziestu ośmiu okazał się InThrill125.

Za nami pierwsza połowa kwalifikacji do drugiego turnieju rozgrzewkowego Clash Royale w ramach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej. W drugich eliminacjach pośród stu dwudziestu ośmiu graczy najlepszym okazał się InThrill, który stając na najwyższym szczeblu podium, awansował do wielkiego finału. Tam zaś kontynuuje walkę o nagrody Xiaomi ufundowane przez sponsora – PLAY.

Triumf InThrilla z całą pewnością nie jest kwestią przypadku. W trakcie rozgrywek zmierzył się z wieloma utalentowanymi zawodnikami: Viedminem, Kugenem, SAGARem a w wielkim finale Matim. Warto także wspomnieć, że omawiany gracz dwukrotnie znalazł się rozgrywkach finałowych, gdzie w przeszłości udało mu się zagarnąć Samsunga Galaxy Note 10.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w PLAY Polskiej Lidze Mobilnej, nie wahaj się! Rozgrywki są otwarte dla każdego, a o zdobyciu w nich miejsca decyduje kolejność zgłoszeń. Kolejne zapisy ruszają już dziś o 19:30. Wszystkich chętnych prosimy o odwiedzenie strony internetowej ligi.