Jedna z najnowszych postaci w grze doczekała się swojej drugiej gwiezdnej mocy. Hipotermia zapewni przeciwnikom trochę mroźnych wrażeń.

Hipotermia to nowa gwiezdna moc do Lou. Ten chromatycznych zadymiarz dostępny jest do odebrania na 30 poziomie aktualnego Karnetu, Świątecznej Ucieczki.

Hipotermia

Umiejętność ta spowalnia ataki przeciwników nawet o 35%, w zależności od tego, jak bardzo zostali zmrożenie atakami Lou. Istotnym w wykorzystaniu tej zdolności jest zatem umiejętne korzystanie z jego pasywu.

Hipotermia

Zastosowanie

Lou w tym momencie posiada tylko jeden gadżet. Nie daje nam to zbyt dużych możliwości do tworzenia indywidualnych kompozycji, w zależności od doboru trybu, mapy i przeciwników.

Nowa moc gwiezdna może znaleźć swoje zastosowanie jako skuteczny debuff w przypadku grania na przeciwników, którzy korzystają z jednostek mocno spamujących podstawowymi atakami. Jego umiejętność pasywna zamraża przeciwnika po skompletowaniu wszystkich stacków. Dodatkowe spowolnienie szybkości przeładowania powoduje, iż przeciwnik ma duży problem z zadaniem obrażeń przez około 3 sekundy. Uczyni to naszą postać bardziej efektywną zarówno jako wsparcie, jak też w przypadku indywidualnego starcia. Zapewni nam możliwość dłuższego przetrwania do momentu uzyskania wsparcia ze strony drużyny lub nawet rozprawienia się z przeciwnikiem w pojedynkę.