Już dziś o 18:00 zasiądźcie przed ekranami, bowiem nadchodzi finał PLAY Polskiej Ligi Mobilnej. O cenne nagrody rzeczowe zawalczy ośmiu najlepszych graczy z czterech sesji kwalifikacyjnych.

Już dzisiejszego wieczoru zakończone zostaną zmagania w ramach drugiego turnieju rozgrzewkowego Clash Royale w ramach PLAY Polskiej Ligi Mobilnej. W walce o cenne nagrody rzeczowe stanie ośmiu zawodników, którzy pomyślnie przeszli przez cztery serie kwalifikacji. W ręce najlepszego z nich trafi telefon Xiaomi Mi 9T, natomiast drugie i trzecie miejsce otrzymają kolejno Xiaomi Mi Band 4 oraz Xiaomi Mi Wireless Basic.

W finale z całą pewnością nie biorą udziału gracze z przypadku. Jest to połączenie doświadczonych zawodników: InThrilla, który sięgnął po złoto PLAY Polskiej Ligi Mobilnej, czy Sokoła i Matiego, którzy niejednokrotnie zabezpieczali swój udział w rozgrywkach najwyższego szczebla. Nie zabrakło także polotu świeżości, gdyż w walce o cenne nagrody po raz pierwszy zobaczymy Pana Traweczkę, bbartka_ czy JohnyMielonego.

Pełna transmisja z wydarzenia dostępna jest w serwisie Twitch.TV na kanale PLAY Polskiej Ligi Mobilnej. Za komentarz odpowiada dwóch twórców treści skupionych na Clash Royale – pOwP oraz Taksi ZRT.