Do końca sezonu jeszcze 2 tygodnie, tymczasem twórcy już kuszą nas zapowiedziami nadchodzących nowości. Sezon na świąteczny wypad!

Nazwą czwartego sezonu Brawl Pass będzie Holiday Getaway (Świąteczny Wypad). Wraz z nim do gry zostanie wprowadzonych kilka nowości. Nie może zabraknąć garści nowych skórek i Chromatycznego Brawlera. Lou jest szczęśliwą maszynką do robienia lodu, która uzupełni dotychczasowy duet, składający się z Mr. P i Gale'a. 

Mechanika Lou 

świąteczny wypadKażdy atak podstawowy Lou wystrzeliwuje kostki lodu, które przy trafieniu oznaczają przeciwnika. Uzbieranie odpowiedniej ilości znaczników zamraża oponenta. 

Jego super umiejętność umiejscawia na ziemi słodki lodowy syrop, który czyni powierzchnię śliską dla wrogich Brawlerów.  

Zmiany w dropie chromatycznych Zadymiarzy 

Od tego sezonu zostaje wprowadzona drobna zmiana w dropie chromatycznych Zadymiarzy. Nie będzie już szczęśliwych trafów, gdzie też gracze mogli zdobyć postać tuż po jej wydaniu. Aby nowa postać mogła wypaść ze skrzynki będzie trzeba wbić 30 poziom Brawl Passa 

Nowe skórki 

W grze tradycyjnie pojawi się też kilka nowych skórek. Tym razem jesteśmy już w klimacie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. 

Bellhop Mike Bellhop Mike

King Lou King Lou

Część skinów zostaje wydana we współpracy z Line Friends – jest to seria naklejek i emotikon wykorzystywanych w popularnym na Dalekim Wschodzie komunikatorze Line. 

Sally Nani Sally Nani 

Choco Piper świąteczny wypad

Cony Max świąteczny wypad

Drobnych zmian estetycznych doczekają się też prawdziwie złote i prawdziwie srebrne skórki, które będą… Odrobinę bardziej błyszczące 😊 

Kreator map

Kreator map będzie umożliwił zamieszczenie naszych tworów na forum publicznym. To sprawi, że każdy kto się na nie natknie będzie miał możliwość skorzystania z niego, a po przetestowaniu będzie mógł oddać swój głos. Ocena może być zarówno pozytywna, jak i negatywna. Najlepsza mapa dnia zostanie udostępniona na 24 godziny tak, by każdy mógł rozkoszować się unikatową rozgrywką.

Pojawią się też 2 nowe przyciski. Pierwszy z nich umożliwi nam przetestowanie map stworzonych przez graczy na całym świecie. Drugi zaś da nam dostęp do wybieranej w codziennym rozrachunku zwycięskiej mapy.