Promocja na mediach społecznościowych to podstawa marketingu. Gdyby tak jednak przenieść postaci z gier na TikTok i nadać im własne życie..?

Supercell już od dawna próbuje stworzyć wokół swoich gier pełne uniwersum, nadając z wolna coraz pełniejszy charakter niektórym postaciom. Ich media społecznościowe tętnią życiem, w barwny sposób ukazując gry i uzupełniając ich fabułę o detale, które zachęcają graczy do dalszych spekulacji i budowania wokół nich zawiłych historii. Tym razem wydawca uderzył w modny TikTok, przenosząc tam część swojej promocji.

TikTok Clash Royale

TikTok Clash Royale – zapowiedź sezonu

Na ich kanale ujrzeć można ekskluzywną zapowiedź nadchodzącego sezonu w Clash Royale. Widzimy w nim Princess, Gobliny i… Porażającą, nową jednostkę. Z wcześniejszych wpisów twórców wiemy, że wydane zostaną aż dwie karty. Niektóre źródła podają tutaj Electro Giant, którego obraz zgadzałby się z widocznym na filmiku cieniem. Jeżeli głosy są prawdziwe, będzie to postać o podobnej mechanice do Goblin Giant, gdzie jedna część karty fokusuje wieżę, a jej inna część target dowolny. Kolejny zaś jest Electro Spirit, który miałby zasilić rodzinę szybkich, drobnych jednostek defensywnych, atakujących cele naziemne i powietrzne.

Towarzyszący nowemu sezonowi motyw nie powinien dziwić żadnego ze starszych graczy. Shocktober staje się bowiem niemal coroczną tradycją i nawet jeśli zmianie ulegnie nazwa, wciąż możemy spodziewać się piorunów, rozbłysków elektryczności i szokujących elementów wystroju mapy.