Brawlidays, czyli ho ho ho wersja Brawl Stars. 13 darmowych nagród, 2 zupełnie nowych zadymiarzy, a jeden z nich zupełnie za darmo!

Supercell lubi drobne szaleństwa w okresie świątecznym. Brawlidays przechodzi już do tradycji zupełnie tak, jak Shocktober w pokrewnej grze z kuźni wydawcy, Clash Royale. Co roku producent zapewnia graczom dodatkowe nagrody i masę świątecznych skórek do ulubionych postaci. Co tym razem dla nas przygotowano?

Nowy zadymiarz – Byron

Brakowało Wam postaci wspierających w Brawl Stars? Poco i Pam leczą za mało? Gale z Genem nie mają wystarczających ilości umiejętności kontroli tłumu w swoim arsenale? Byron dopełnia trio z Piper i Barleyem, dołączając do ekipy jako Złowrogi Sprzedawca. Może on sprzedać Wam wszystko, czego potrzebujecie, by wesprzeć postać lub unieszkodliwić przeciwnika.

Byron jest snajperem, którego podstawowe ataki zadająprzeciwnikom obrażenia rozłożone w czasie lub leczą sojuszników. Jego super umiejętność działa na podobnych zasadach. Umieszcza na ziemi fiolkę, który rozbita uzupełnia punkty życia sprzymierzeńcom i zabiera je oponentom.

Ten mityczny bohater będzie dostępny już w dzień po aktualizacji.

Zimowe skórki

Świąteczny klimacik na mapie? Ależ proszę bardzo. Nowy zestaw skórek uzupełni kolekcję o kolejne śnieżne, świecące i mikołajowe desenie.

Złote i srebrne skórki w nadchodzącej aktualizacji

Kolejne skórki tego rodzaju wychodzą co sezon, pozwalając graczom skrupulatnie uzupełniać kolekcję. Tym razem dostajemy:

Styczniowe wyzwanie

Wraz z początkiem stycznia do gry wejdzie zupełnie nowe wyzwanie na Duo Showdown. Wygranie wyzwania zapewnia nową skórkę, Warrior Bo, zanim ta trafi do regularnej sprzedaży. W sklepie znajdzie się ona tydzień później. Wyzwanie będzie tradycyjnie podzielone na kilka etapów, każdy kolejny trudniejszy od poprzedniego.

"<yoastmark

Zmiany w na Bounty

Twórcy gry postanowili nieco uprościć tryb, dodając Niebieską Gwiazdę, która w końcowym etapie meczu ma zapobiegać remisom.

Niebieska Gwiazda zastąpi jedną gwiazdę na środku mapy. Pojawiać się będzie losowo. Ktokolwiek ją zdobędzie – zwycięży cały pojedynek w przypadku remisu. Zmiana ta zdecydowanie wpłynie na przebieg rozgrywki i sprawi, że będzie trzeba grać odrobinę bardziej ostrożnie i zmienić nieco strategię.

Modyfikacje pozostałych trybów

Zbiory Klejnotów również potrafiły być nużącą, niekończącą się historią. Mozolne zbieranie i odbijanie ich w nieskończoność zostaje jednak ukrócone. Gra zakończy się automatycznie 30 sekund po pokazaniu się ostatniego klejnotu.

Oblężenie będzie się teraz toczyć w środowisku Złomowiska Pam.

Co więcej?

  • 8 animowanych przypinek dla zadymiarzy
  • Aż 4-tygodniowy sezon pucharków, a odstępy między kolejnymi sezonami krótsze
  • Powrót trybu „Rabunek Prezentów”

Nagrody

Chyba najbardziej wyczekiwany element całej aktualizacji, czyli nagrody. Wraz z aktualizacją, aż do 24go grudnia, codziennie będą dostępne do odebrania prezenty. Daje nam to 13 indywidualnych przedmiotów, które otrzymamy poza tradycyjnymi dziennymi nagrodami. A co może być najlepszą darmową nagrodą dla każdego gracza Brawl Stars..? Tak właśnie, darmowy zadymiarz!

Nowy zadymiarz – Edgar

Nerwowy nastolatek, pracujący z Colette w sklepie z gadżetami, to epicki zadymiarz, który uzupełni Waszą kolekcję.

Edgar jest szybkim, walczącym w zwarciu bohaterem, o niewielkiej ilości zdrowia. Jego deficyt HP jest rekompensowany leczeniem z podstawowych ataków. Jego super umiejętność jest czymś, co już znamy – pozwala przeskakiwać przez przeszkody, celem szybkiego znalezienia się koło przeciwnika.