Znamy już tytuł nowego projektu Supercell we współpracy ze studiem Space Ape. Czas wystąpić przeciwko Blackguard w Boom Beach: Frontlines!

Boom Beach rozszerza swoje uniwersum. Fandom Supercell od kilku dni wrzał od plotek nawiązujących do nowego projektu z kuźni wydawcy. Dzisiaj na Twitterze Space Ape Games podzielono się oficjalnymi informacjami.

Boom Beach: Frontlines

Wszyscy miłośnicy Supercell doskonale wiedzą, jak twórcy lubują się w rozbudowywaniu uniwersów własnych gier. Mamy sielankowy symulator farmy Hay Day, a w wersji beta prężnie rozwijające się Hay Day Pop. Jest tu też najsłynniejszy duet gier, czyli Clash of Clans i Clash Royale, gdzie jednostki z jednego projektu są systematycznie adaptowane na potrzeby drugiego. Jest to zabieg dla nich już bardzo charakterystyczny i w jakiś sposób zjednujący ze sobą społeczności poszczególnych gier. Tym razem postanowili rozszerzyć świat jednego ze starszych tytułów, Boom Beach.

Występujący pod roboczą nazwą Project Board, Boom Beach: Frontlines ma być szybką, wieloosobową grą akcji z taktyką i strategią u swojej podstawy. Twórcy obiecują, iż robią co w ich mocy, by jak najlepiej odzwierciedlić świat wykreowany w pierwowzorze. Jednocześnie postarają się go rozszerzyć na wiele nowych i ekscytujących sposobów.
Supercell w całości powierzył Boom Beach swojemu partnerowi biznesowemu, Space Ape. Będą oni realizować nowy projekt od samego początku samodzielnie.

Boom Beach

Pierwowzór zapowiedzianej nowości jest grą strategiczno-wojenną. Budujemy w niej własnej wyspiarskie imperium, broniąc bazy, rozbudowując armię i podbijając kolejne terytoria. Brzmi prosto i bardzo typowo. Co więc odróżnia tę grę od innych strategii tego rodzaju? Z pewnością rozbudowany system zaklęć, który w lepszy sposób pozwala nam zarządzać armią. Wielu graczy twierdzi również, że jest to gra bardziej skomplikowana i zaawansowana od Clash fo Clans.

Zapisy do alfy

Zapisać do alfy gry mogą się wszyscy. Można się zarejestrować za pośrednictwem Discorda. Rejestracja nie gwarantuje jednak miejsca na serwerze testowym. Podczas rejestracji należy komunikować się z botem, który zapyta nas kolejno o: potwierdzenie regulaminu, podanie adresu email, wskazanie systemu operacyjnego Waszego urządzenia mobilnego oraz region.