Nowości minionego tygodnia w Brawl Stars. Balanse, ulepszenia i nadchodzące wydarzenia wewnątrz gry. Jak prezentują się aktualizacje?

Aktualizacje w Brawl Stars w ostatnim czasie były raczej niewielkie. W tym tygodniu w grze zawitało kilka pomniejszych zmian i nowości. Mamy nową gwiezdną moc, drobny balans i zapowiedziane na weekend wyzwanie.

Byron: nowa gwiezdna moc

Iniekcja jest drugim wzmocnieniem nowego zadymiarza. Sprawia ono, iż co 3.5 sekundy kolejny atak podstawowy przeszywa wszystkie cele na swojej drodze, odpowiednio zadając im obrażenia (w przypadku przeciwników) lub lecząc (w przypadku sojuszników). Wskaźnik naładowania gwiezdnej mocy jest widoczny na żółtym pasku.
ostatnie aktualizacje

Dla porównania, jego pierwsza gwiezdna moc, Marazm, spowalnia na aż 9 sekund poziom regeneracji życia przeciwników, niezależnie od źródła ich leczenia.

Balans

W mini-balansie doczekaliśmy się dość dużych zmian. Aktualizacje dotknęły następujących postaci:

  • Siła ataku pszczoły z Dzikiego Roju Bea jest z 1000 to 800. Redukcja obrażeń nie powinna zbyt wiele zmienić w rozgrywce, ponieważ gadżet wciąż spełnia swoją funkcję. Wykorzystuje się go bowiem głównie celem wywierania presji na przeciwnikach przy specyficznym uwarunkowaniu mapy.
  • Obrażenia Srebrnej Kuli Colta są zmniejszone z 6 do 2 nabojów. Dotychczas był to najczęściej wybierany przez graczy gadżet. Ten balans uczynił go zdecydowanie mniej użytecznym w kwestii zadawania obrażeń. Wciąż jednak jest wart stosowania do niszczenia elementów mapy.
  • Ładowanie super ataku Edgara zostało zmniejszone z 700% do 525%, a czas ładowania zwiększony z 3 do 4 sekund. Jest to subtelny nerf, który nie powinien zbyt wiele zmienić w rozgrywce. Czas ładowania super umiejętności Edgara jest wciąż bardzo krótki.

Wyzwanie dwuosobowe

Dwuosobowe wyzwanie rozpocznie się w sobotę i potrwa tylko 48 godzin. Wydarzenie składa się z 12 etapów. Nagrodą za jego ukończenie jest skórka Wojowniczy Bo. Możecie rozegrać wszystkie starcia z kolegą/koleżanką lub skorzystać z funkcji szukania drużyny, dostępnej w grze. Wyzwanie będzie miało zbliżoną formę do wszystkich minionych. Warto więc poćwiczyć ze swoim towarzyszem, wypracować sobie zgranie i… Bawić się tak dobrze, jak tylko możliwe!